Çözüldü Redmi not 8 Brick

Daredevil196

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
AHMET ÇETİN
Cihazım
Redmi note 8
Konular
5
Arkadaşlar, normalde bootlader kilidi açık, rootlu telefonum vardı. Güncelleme gelince, magidiski kaldırdım, güncelleme yaptm telefon açıldı. Fakat tekrar rootlamaya çalıştıktan sonra bi türlü açılmadı, eu romu indirip twrp ile atmayı denedim, data silindiği için, sistem bozuldu hatası alıyorum. Dörde yakın firmware indirdim olmadı, yardım ederseniz sevinirim. Bootlader ve twrp modu açılıyor. Mi flashta denediğimde işlem başarılı diyor ama herhangi bişey flashlamıyor.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Arkadaşlar, normalde bootlader kilidi açık, rootlu telefonum vardı. Güncelleme gelince, magidiski kaldırdım, güncelleme yaptm telefon açıldı. Fakat tekrar rootlamaya çalıştıktan sonra bi türlü açılmadı, eu romu indirip twrp ile atmayı denedim, data silindiği için, sistem bozuldu hatası alıyorum. Dörde yakın firmware indirdim olmadı, yardım ederseniz sevinirim. Bootlader ve twrp modu açılıyor. Mi flashta denediğimde işlem başarılı diyor ama herhangi bişey flashlamıyor.
Şuan hala boot kilidi açık mı hocam mi flash tool nasıl bir hata veriyor onu deseniz yardımcı olmaya çalışırım

Daredevil196

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
AHMET ÇETİN
Cihazım
Redmi note 8
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Normalde açık diye biliyorum, tam nerden bakacağımı bilmiyorum. Bi hata vermiyor işlem başarılı, 0 saniye yazıyor ama değişen bişey yok.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
149
Normalde açık diye biliyorum, tam nerden bakacağımı bilmiyorum. Bi hata vermiyor işlem başarılı, 0 saniye yazıyor ama değişen bişey yok.
Cihazı yeniden başlatınca kilit simgesi varmı veya altda Unlocked yazıyormu

Daredevil196

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
AHMET ÇETİN
Cihazım
Redmi note 8
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nasıl olduysa yapabildim, ama nasıl çözdüğümü bende tam bilmiyorum, her yöntemi denerken birden oldu.

Üst Alt