Soru Redmi not 7 şebeke

UğurD

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Resmi not 7
Konular
2
Güzel kardeşlerim lütfen yardımcı olunuz ..
Redmi not 7 var bende global . İmeil kayıtlı fakat e devlette ithalat yoluyla kayıtlı yazıyor . En altta model olarak da ZTE yazıyor. Şebeke var 4.5 g kullanıyorum . Arama da falan sorunum yok ama bazı kesimlerde internet aşırı yvas sebekem düşüyor. Hattım Vodafone ama hattan kaynaklanmıyor. Telefoncu kontrol etti ve dediki bu imeil modem imeili dedi . Telefon imeili değil dedi atarsak şebeke daha iyi olur dedi . Ben pek anlamam ama sizce düzelir mi . Oyun falan oynarken Ping sorunu oluyor . Şebekeni imeille alakası var mıdır iyi yada kötü çekmesiyle ilgili..

Kingrider

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kingrider
Cihazım
Redmi Note 7 64
Meslek
Tekniker Adayı
Konular
16
Hocam cihazı aldığınız yer ile bu konuyu görüştünüz mü?

Oyla:

Kingrider

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kingrider
Cihazım
Redmi Note 7 64
Meslek
Tekniker Adayı
Konular
16
Başkan aldığım yer çok uzak bana sehşr dısında o yüzden görüşemedim. Sizin tanıdığınız telefoncu varsa sorsanız öğrenseniz ?
Hocam maalesef benim tanıdığım telefoncu yok. Garanti devam ediyorsa gönderin diyecektim ama ithalat yolu ile kayıtta vs. Garanti nasıl oluyor bilmiyorum. Tek bildiğim bu redmi note 7lerde imei atılınca sorunlar çıktığı şarj vs. problemleri. Belki telefoncunun dediği doğru olabilir, uygun bir fiyat veriyorsa deneyebilirsiniz hocam.

Oyla:

UğurD

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Resmi not 7
Konular
2
Hocam maalesef benim tanıdığım telefoncu yok. Garanti devam ediyorsa gönderin diyecektim ama ithalat yolu ile kayıtta vs. Garanti nasıl oluyor bilmiyorum. Tek bildiğim bu redmi note 7lerde imei atılınca sorunlar çıktığı şarj vs. problemleri. Belki telefoncunun dediği doğru olabilir, uygun bir fiyat veriyorsa deneyebilirsiniz hocam.
Yok başkan sarj veya başka bir sorun canavar gibi maşallah ama işte sebeke var ama az çekiyor. Mecbur yeni imeil denicem artık teşekkürler

Oyla:

Devransahinx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Devransahinx
Cihazım
Redmi note 7
Konular
79
Benimde o sorunum vardı köydeydim şehire gittim şimdi sıkıntım yok

Oyla:

UğurD

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Resmi not 7
Konular
2
Benimde o sorunum vardı köydeydim şehire gittim şimdi sıkıntım yok
Sorun o değil bende merkezde falan cekiyor ama hani cekmesi ger Ken yerlerde cekmiyor işte sorun o . Arkadaşım global değil magazadan aldı cekio benimki aynı yerde aynı oparatör cekmio

Oyla:
Üst Alt