Diğer Redmi Not 6 Pro Rot Custom Rom Kernel Overlock deneyimleri

semihsozer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
mi 9
Konular
3
Merhaba arkadaslar android meraklisi olup cok telefon degistiren birisi olarak karsilastigim sorunlar ve deneyimlerimi benim gibi merakli ve bu cihazi kullanan arkadaskara yardimci olmak adina bu yazimi yaziyorum. Forumlardan custom romlardan hemen hepsini yukledim ve kullandim ve hepsinde ayri bir sorun yasadim baslica sorunlardan birisi sarz olmama sorunu ya cok uzun surede sarz oluyor yada bir dakika sonra sarz duruyor. Bu yuzden bu telefonu kullanan arkadaskara custom rom onermiyorum. Mystic kernel kullandim bir cok custom romla performansli ama sarz sorunu var. Miui 110.3.3.0 surumunu stock rom kurdum fastboot ile twrp yi kurdum. Magisk guncel bir versiyon tercihim rotladim. Kangaroox kernel yukledim islemci 2.1 ghz cikiyor ve sarz mukemmel hizli sarz ozelligi var hic bir sorun gormedim. Sonrasinda Root uninstaller apk yukleyip xiaomi ye ait tum gereksiz uygulamalari ve hizmetleri devre disi biraktim abdroidin en saf halini aldi. Kernel auditor apk ile islemci governor kontrolu yaptim. Viber4android kurdum mukemmel ses kalitesini buldum. Custom romlarla bosa zaman harcamayin yeni baslayan merakli arkadaslar bu sekilde yol alabilir hiz sarz ve stabilite ariyorlarsa. Tecrubelerim bunlar telefon mukemmel otesi fiyatina gore fazlasiyla normal bir kullaniciya yetiyor. Saygilarimla

berkaybaser361

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
Xaomi note 6 p
Konular
0
Merhaba arkadaslar android meraklisi olup cok telefon degistiren birisi olarak karsilastigim sorunlar ve deneyimlerimi benim gibi merakli ve bu cihazi kullanan arkadaskara yardimci olmak adina bu yazimi yaziyorum. Forumlardan custom romlardan hemen hepsini yukledim ve kullandim ve hepsinde ayri bir sorun yasadim baslica sorunlardan birisi sarz olmama sorunu ya cok uzun surede sarz oluyor yada bir dakika sonra sarz duruyor. Bu yuzden bu telefonu kullanan arkadaskara custom rom onermiyorum. Mystic kernel kullandim bir cok custom romla performansli ama sarz sorunu var. Miui 110.3.3.0 surumunu stock rom kurdum fastboot ile twrp yi kurdum. Magisk guncel bir versiyon tercihim rotladim. Kangaroox kernel yukledim islemci 2.1 ghz cikiyor ve sarz mukemmel hizli sarz ozelligi var hic bir sorun gormedim. Sonrasinda Root uninstaller apk yukleyip xiaomi ye ait tum gereksiz uygulamalari ve hizmetleri devre disi biraktim abdroidin en saf halini aldi. Kernel auditor apk ile islemci governor kontrolu yaptim. Viber4android kurdum mukemmel ses kalitesini buldum. Custom romlarla bosa zaman harcamayin yeni baslayan merakli arkadaslar bu sekilde yol alabilir hiz sarz ve stabilite ariyorlarsa. Tecrubelerim bunlar telefon mukemmel otesi fiyatina gore fazlasiyla normal bir kullaniciya yetiyor. Saygilarimla
Ciddi anlamda verimli bir yazı olmuş. Çok teşekkür ederim, kendi adıma.

kitaarist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ptntlhckr
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Note 6 pro için 11.3.3.0 stock rom mu var ben goremedim

semihsozer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
mi 9
Konular
3
Note 6 pro için 11.3.3.0 stock rom mu var ben goremedim
Hocam yazim hatasi yuzunden kusura bakmayin 10.3.3.0 dogrusu ilginiz icin tesk
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ciddi anlamda verimli bir yazı olmuş. Çok teşekkür ederim, kendi adıma.
Ben tesekkur ederim meraki adina bosa gecen onca emek ve zamani bir baska arkadasimiz harcamasin kesim cozume ulassin amac buydu ilginiz icin ben tesk. Bu arada yazilim surumunu yanlis yazmisim 10.3.3.0 ve overlockla 2.2 ghz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yaklasik 2 aydan uzun bir suredir bu yapmis oldugum degisiklerle 10.3.3.0 stock romunu kullaniyorum ve halen donma kasma çökme vs bir sorun gormedim. Sabit kaldigim bir roma sahip oldum. Gcam denedim gcam kendi camerasi kadar performansli degil sahsen begenmedim gece cekimi felan vasat cihazin tek sikintisi aksamlari video cekiminin kotu olmasi baska hic bir sorunu yok

Son düzenleme:

semihsozer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
mi 9
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

wrca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yalçın
Cihazım
Redmi Pro
Konular
3
Dostum durum çubuğu simgeleri için tema hangisi söyler misin

Üst Alt