Yardım Redmi N9P Root Çalışmıyor

Aycl64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Psikolojik Danışma
Konular
6
Selamlar,
Redmi N9P Miui.eu Rom 12.0.3 Yüklü ve Magisk ile Root Var fakat Birçok Noktada Çalışmıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Derdimi anlatayım:
Telefonuma Orange Fox Recovery yükledim. Ardından Miui.eu Rom 12.0.3 Android 10 yükledim. Ardından Recovery aracılığıyla Magisk'i de yükledim. Magisk içerisinden güncellemelerini tamamladım. Tüm bunlara rağmen root gerektiren bir çok işlemi gerçekleştiremiyorum. Neler yapabiliyorum neler yapamıyorum aşağıya sıralıyorum,

Yapabildiklerim:
-Splıt APKs Installer (SAI) programı ile root gerektiren bir uygulama kurma yapabiliyorum.
-Lucky Patcher ile reklam kaldırma vb. gibi işlevleri kullanabiliyorum.
-Game Guardion ile uygulamalarda değer değiştirme yapabiliyorum fakat hızlandırma veya zaman atlatma yapamıyorum.
-Es Dosya Yöneticisi ile system dizini gibi root gerektiren dizinlere girebiliyorum.

Yapamadıklarım:
-Kesinlikle uygulama kaldıramıyorum. Root Uninstaller, System App Remover, Titanium Backup... On beşten fazla uygulama denedim olmuyor.
-Es Dosya Yöneticisi ile system vb. dizinlerde herhangi bir değişiklik yapamıyorum.
-Build Prop düzenlemesi kesinlikle yapamıyorum.

Bunlar başlıca sorunlarım arkadaşlar. Çok saçma değil mi bu durum? Konu hakkında bilgisi olan, yardımcı olabilecek var mı?

ercan_korulu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ercan
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
6
Aynı sorundan bende müzdaribim...TWRP , PitchBlack , Orange Recovery hepsinden magisk yükledim.Magisk Managerden rootlu görünmesine ve root yetkisi vermesine rağmen uygulama kaldıramıyorum..Uğraşmaktan aramaktan sıkıldım artık..

Üst Alt