Soru Redmi N8 Pro'da bir batarya sorunu var mi?

Böyle bir hata var mi?

• Evet

Oy: 3 27,3%
  • Hayir

Oy: 8 72,7%

• Kullanılan toplam oy
    11

Pattiszs

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
A
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
3
Okuduklarima göre Redmi N8 Pro'da alindiktan 1-2 ay sonra bir batarya problemi olup telefonun cok sarji gidiyormus. Ben yeni aldim (3 gun oldu) ve böyle bir sorunla karsilasmadim. Böyle bir sey olacak mi diye soruyorum

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
2 aya yaklaştı hocam Red mi note 8 pro cihazım bariz şekilde batarya da sorun var bilmiyorum bana denk gelmiş olabilir ama ekran süresi aşırı şekilde düştü.

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
Okuduklarima göre Redmi N8 Pro'da alindiktan 1-2 ay sonra bir batarya problemi olup telefonun cok sarji gidiyormus. Ben yeni aldim (3 gun oldu) ve böyle bir sorunla karsilasmadim. Böyle bir sey olacak mi diye soruyorum
Öyle bir durum söz konusu değil. Sadece yeni gelen güncelleme kaynaklı olarak oluşan hatalar sebebiyle tüketim artabiliyor. Ama sonraki güncellemelerle yine düzeliyor. Ben de şuan kusursuz kullanıyorum. Mobil veri hep açık (wifi yoksa), Bluetooth belli aralıklarla açık. Oyun vs de var çok kasmadan kullanım.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pattiszs

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
A
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
3
Öyle bir durum söz konusu değil. Sadece yeni gelen güncelleme kaynaklı olarak oluşan hatalar sebebiyle tüketim artabiliyor. Ama sonraki güncellemelerle yine düzeliyor. Ben de şuan kusursuz kullanıyorum. Mobil veri hep açık (wifi yoksa), Bluetooth belli aralıklarla açık. Oyun vs de var çok kasmadan kullanım.

Ne kadar zamandir kullandiginizi sorabilir miyim?

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
Ne kadar zamandir kullandiginizi sorabilir miyim?
4 hafta oldu hocam cihazı alalı. Ve sürekli aktif olarak kullanıyorum. İlk aldığımda güncelleme gelmişti 1 hafta kadar sonra. Batarya dayanmıyor telefon ısınıyordu. Şuan android 10a geçtim sıfırdan kurulum yaptım telefon çok rahat akıyor. Gece 12 de %85le bırakıyorum, sabah 7 de baktığımda %84 anca oluyor. (Mobil veri vs kapalı.) Bekleme de de tüketim azaldı bende güncellemeden sonra.

Üst Alt