Haber Redmi, Kullanıcıları Cezbedecek Kablosuz Kulaklığı AirDots S’yi Tanıttı Ön Siparişler Başladı

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Link varmı hocam?

ikiekmekbimaltepe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Not 7
Konular
418

Ön siparişe gerek yok aynı gün kargo angel~~

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44

Ön siparişe gerek yok aynı gün kargo angel~~
hocam 20 tl daha pahalı ve hb de beklenilenden düşük fiyatla girerse fazla aldığını iade ediyor..Miui market tüm ürünlerde az biraz daha pahalı.
Konuyu siz de açmışsınız pardon hocam arattım haberler klasöründe göremeyince açıverdim.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
hocam 20 tl daha pahalı ve hb de beklenilenden düşük fiyatla girerse fazla aldığını iade ediyor..Miui market tüm ürünlerde az biraz daha pahalı.
Konuyu siz de açmışsınız pardon hocam arattım haberler klasöründe göremeyince açıverdim.

10 lira daha ucuz diye trendyol ve hepsiburadadan redmi airdots alıp da sahte çıkanların üzerinden daha kaç ay geçti ki bu cümleler kurulmaya başlandı... Hayret :?

Öğrenci adama 5 lira bile fazla katılıyorum ama böylesine sabıkası olan bir üründe bile 20 lira ucuz diye hem 20 gün beklemek hem de sahte çıkma ihtimali... Ne bileyim pek mantıklı gelmedi yazdığınız. Umarım mağdur olmasınız.

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Bunun diğerinden farkı ne?

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
10 lira daha ucuz diye trendyol ve hepsiburadadan redmi airdots alıp da sahte çıkanların üzerinden daha kaç ay geçti ki bu cümleler kurulmaya başlandı... Hayret :?

Öğrenci adama 5 lira bile fazla katılıyorum ama böylesine sabıkası olan bir üründe bile 20 lira ucuz diye hem 20 gün beklemek hem de sahte çıkma ihtimali... Ne bileyim pek mantıklı gelmedi yazdığınız. Umarım mağdur olmasınız.
Öğrenci adamız hocam :D Şahsen hb den 10+ alışverişim oldu birinde dahi sıkıntı çıkmadı.Ben hb da hb nin kendisinden alıyorum genelde başka market kullanmadan o yüzden n11 gittigidiyor vs kullanmıyorum.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Öğrenci adamız hocam :D Şahsen hb den 10+ alışverişim oldu birinde dahi sıkıntı çıkmadı.Ben hb da hb nin kendisinden alıyorum genelde başka market kullanmadan o yüzden n11 gittigidiyor vs kullanmıyorum.

Çakma Airdots alanlarda birevir aynı cümleleri kurmuşlardı hocam. Hatta direk bu cümleleri arama bölümüne yazarsanız muhtemelen görürsünüz. Neyse 5 liradan kaçayım derken 200'den olmazsınız umarım :D

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ön sipariş verenler burada mı?
12 gün sonra 30 lira indirim

Üst Alt