Yardım Redmi K60 Pro Type-C kulaklığı algılamıyor

Gfbkadir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
K60
Konular
1
Selam arkadaşlar Mediamarktan orjinal typce apple kulaklığı aldım fakat telefonum bir türlü algılamıyor bunun bir çözümü var mı ? Kulaklığı geri de almıyorlar başka cihazda çalışıyor diye. Applenin 3.5mm jaklı kulaklığı da var onu dönüştürücü ile kullanıyorum sorun yok fakat dönüştürücü bozuldu başka dönüştürücü aldım seste sıkıntı yok fakat bu seferde pubg oyununda sesler karışıyor ses hep ortadan geliyor gibi. Lütfen yardım edebilirmisiniz ?

Gfbkadir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
K60
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kimse cevap vermeyecek he :)

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Kimse cevap vermeyecek he :)
İnsanların cevap vermemesinin sebebi bu konuda bilgileri olmamasından dolayı olabilir, bilgisi olan bir kullanıcının önüne çıkmamış olabilir konunuz. Buranın bir yardımlaşma platformu olduğunu, yardım etmenin esasının yardımseverlik olduğunu, sorumluluk olmadığını göz önünde bulundurun lütfen. Konu hakkında bilgisi olan bir kullanıcı konunuzu görünce yardım edecektir, bu nedenle siteminiz naçizane biraz yersiz.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Apple type-c kabloları farklı bir teknoloji kullanıyor o açıdan çalışmaması doğal.
Uyumluluk bilgileri burada yazıyor Apple öyle saçma bir firma ki yazılım sürümü düşük Apple cihazlarda bile çalışmıyor kendi ürünü.
Orjinal bir Xiaomi dönüştürücü alınabilir ancak o da 200-300 TL gibi fiyatlara satılıyor.

Ben olsam onun yerine kablosuz bir kulaklık alırdım.

Edifier X3S mesela neredeyse sıfır gecikme hissi ile oyun oynatır. 700 TL civarı fiyatı
Bütçe varsa Anker Soundcore Liberty 4 NC bu da sorunsuz oyun deneyimi yaşatır. 2500 fiyatı.

Kendim de PUBG oynuyorum kablolu kulaklık tutuşu zorlaştırdığı içim Bluetooth kulaklık kullanıyorum yukarıda yazdığım iki kulaklık da bende mevcut.

Liberty 4 NC her açıdan mükemmel.
X3S ise telefon görüşmesi ve son ses düşüklüğü dışında süper.

Gfbkadir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
K60
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Apple type-c kabloları farklı bir teknoloji kullanıyor o açıdan çalışmaması doğal.
Uyumluluk bilgileri burada yazıyor Apple öyle saçma bir firma ki yazılım sürümü düşük Apple cihazlarda bile çalışmıyor kendi ürünü.
Orjinal bir Xiaomi dönüştürücü alınabilir ancak o da 200-300 TL gibi fiyatlara satılıyor.

Ben olsam onun yerine kablosuz bir kulaklık alırdım.

Edifier X3S mesela neredeyse sıfır gecikme hissi ile oyun oynatır. 700 TL civarı fiyatı
Bütçe varsa Anker Soundcore Liberty 4 NC bu da sorunsuz oyun deneyimi yaşatır. 2500 fiyatı.

Kendim de PUBG oynuyorum kablolu kulaklık tutuşu zorlaştırdığı içim Bluetooth kulaklık kullanıyorum yukarıda yazdığım iki kulaklık da bende mevcut.

Liberty 4 NC her açıdan mükemmel.
X3S ise telefon görüşmesi ve son ses düşüklüğü dışında
Hocam cevabın için teşekkür ederim. Ben kablosuz kulaklik kullanamıyorum maalesef. Acaba senin bildiğin pubgde iyi ses kasabilecegim iyi bir typce kulaklık var mı ? Bütçe 1000 -1500 tl civarı

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Hocam cevabın için teşekkür ederim. Ben kablosuz kulaklik kullanamıyorum maalesef. Acaba senin bildiğin pubgde iyi ses kasabilecegim iyi bir typce kulaklık var mı ? Bütçe 1000 -1500 tl civarı
Maalesef USB kulaklık kullanmıyorum ben.
Kullanmadığım ürün için tavsiye versem hata olur. Xiaomi'nin kendi ürünleri vardı onları araştırın.

Ben kendim Liberty 4 NC ile oyun oynuyorum ses performansı tatmin ediyor.

Üst Alt