Yardım Redmi K60 kötü Video performans

Muhammedeminacikel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
7
Cihazım
Minote 3
Konular
5
Merhabalar arkadaşlar redmi k60 kullanıyorum.. Genel olarak kamera Video performansından memnun değilim..Özellikle düşük ışıkta Geniş açı kamerası ile çektiğim videolar bulanık ve çamur gibi çıkıyor..EliteRomLite Stabil sürüm kullanıyorum ve Kamera uygulamam 5.0.23 sürümü Leica mod.. Gcam Harici Rom öneriniz var mı? Umarım bu gece video çekme sorunu ilerde düzelir yazılımla

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
K60 kamera telefonu değil zaten hocam. Cihaz genel olarak performansa yönelik çıkmış. Üzerine bir de ultra geniş açı kamerasının gece ve video performansını sorguluyorsanız zayıf noktasının en zayıf noktasından şikayet ediyor olursunuz. :)

GCam hariç -ki oda ahım şahım fark yaratmaz videoda- çok bir alternatif çözüm yok.

Muhammedeminacikel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
7
Cihazım
Minote 3
Konular
5
K60 kamera telefonu değil zaten hocam. Cihaz genel olarak performansa yönelik çıkmış. Üzerine bir de ultra geniş açı kamerasının gece ve video performansını sorguluyorsanız zayıf noktasının en zayıf noktasından şikayet ediyor olursunuz. :)

GCam hariç -ki oda ahım şahım fark yaratmaz videoda- çok bir alternatif çözüm yok.
Benim önceki telefonum mi9t proydu onu 4 yıl kullandım ve onun kamerasına alışınca Redmi K60 çok zayıf geldi bana😔 neyse sağlık olsun bende oyun oynar dururum o halde:)

hakankinqqq103

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
xiaomi mi a 3
Konular
0
Merhabalar arkadaşlar redmi k60 kullanıyorum.. Genel olarak kamera Video performansından memnun değilim..Özellikle düşük ışıkta Geniş açı kamerası ile çektiğim videolar bulanık ve çamur gibi çıkıyor..EliteRomLite Stabil sürüm kullanıyorum ve Kamera uygulamam 5.0.23 sürümü Leica mod.. Gcam Harici Rom öneriniz var mı? Umarım bu gece video çekme sorunu ilerde düzelir yazılımla
Elite romun kurulumunu anlatır mısın ben hakimim zaten ama hata yapmamak adına garantiye almak için soruyorum

Üst Alt