Yardım Redmi k40 gaming güncelleme sorunu

• Konbuyu başlatan kof
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 912

kof

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi k40 gamin
Konular
2
Arkadaşlar herkese selam yurtdışı redmi k 40 gaming cihazım mevcut IMEI sonradan atıldı cihazım güncelleme almıyor konuyu biraz araştırdım yurtdışı cihazı güncelleme almiyormus. Sorunum ben bu cihaza son güncellemeyi indirsem yüklesem IMEI gider mi telefon 12.5.7 sürümde global versiyon yazıyor ama güncelleme baktimda erişim izni yok diyor ve Xiaomi resmi sitesinden mi indirmem gerekli şuanda şehir merkezine ulaşım sıfır durumda kendim halledebilirmiyim IMEI gitmeden ekran fotoğrafi ekledim yardımci olanlara şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-05-07-07-22-05-649_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-05-07-07-22-05-649_com.android.settings.jpg
    247,6 KB · Görüntüleme: 15

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Yurtdışı cihazlar güncelleme almıyor değilde bu modelde imei işleminden sonra güncelleme yapmayın diye kapatılıyor. Güncelleme yaparsanız şu 3 sahne muhtemeldir. (imei atılış yöntemi ile alakalı) bu modele imei işleminden sonra güncelleme yapmamanız gerekiyor.
1- recovery ekranında kalır açılmaz.
2- imeiler silinir imei null halde açar.
3- orjinal imeilere döner açılır.

kof

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi k40 gamin
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yurtdışı cihazlar güncelleme almıyor değilde bu modelde imei işleminden sonra güncelleme yapmayın diye kapatılıyor. Güncelleme yaparsanız şu 3 sahne muhtemeldir. (imei atılış yöntemi ile alakalı) bu modele imei işleminden sonra güncelleme yapmamanız gerekiyor.
1- recovery ekranında kalır açılmaz.
2- imeiler silinir imei null halde açar.
3- orjinal imeilere döner açılır.
Buna göre ne yapmamızi önerirsiniz

kof

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi k40 gamin
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar herkese selam yurtdışı redmi k 40 gaming cihazım mevcut IMEI sonradan atıldı cihazım güncelleme almıyor konuyu biraz araştırdım yurtdışı cihazı güncelleme almiyormus. Sorunum ben bu cihaza son güncellemeyi indirsem yüklesem IMEI gider mi telefon 12.5.7 sürümde global versiyon yazıyor ama güncelleme baktimda erişim izni yok diyor ve Xiaomi resmi sitesinden mi indirmem gerekli şuanda şehir merkezine ulaşım sıfır durumda kendim halledebilirmiyim IMEI gitmeden ekran fotoğrafi ekledim yardımci olanlara şimdiden teşekkür ederim
Yardımcı olan herkese teşekkür ederim güncellemeyi yaptım zaten IMEI atarken guncellemeyi kapatmışlar açtırdım şimdi güncelleme geliyor bı sorun da olmadı guncelleme sonrasında sadece NFC özelliği kayboldu telefonda şuan onu arastiriyorum

Üst Alt