Rom RevOS Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro 20.1.31_v11

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
wipe yaparak twrp üzerinden kurdum reboot system yapıyorum ama tekrar twrpye atıyo ne yapmalıyım
Kardeşim, 4 wipe ile geçilmiyor sanıyorum.. Bende aynı sorunu yasadım, format data ile geçebildim.. Sende o şekilde dene istersen.. Verileri yedeklemeyi unutma, tüm dosyaların silinecektir.

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
Arkadaşlar konum a giremiyorum. Otomatik kapanıyor.. Bu sorunu başka yaşayan varmı acaba?

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
Konum a girememe sorunu düzeldi kendi kendine.. Stok kamera da inanılmaz bir fark var. Mi. Room eu beta ya göre mükemmel çekim yapıyor ön kamera da. Custom rom larn stok kameralara da düzenleme yaptığını bilmiyordum.. Buna çok sevindim.

rıdvan.ank

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rıdvan
Cihazım
mi 5
Konular
2
arkadaşlar mi 9t pro imei repair işi yapan varsa bana ulasabilir mi?

S

Silinen üye 107783

Guest
Bunun K20 Pro'ya kurulumu konusunda destek olabilecek olan var mı?

Ve kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi? Global 10.3.3.0'a göre daha iyi bir sürüm müdür?

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6

Ve kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi? Global 10.3.3.0'a göre daha iyi bir sürüm müdür?
Hocam, ben 4 wipe ile geçememiştim.. Mecburen format data yapıp geçtim. Size de öyle yapmanızı öneririm. Global stabil kullandım. Mi room çok daha iyi ekran süresi veriyordu ve özelleştirmeleri ile daha iyiydi. Revos ise mi room dan daha stabil gibi.. Tavsiye ederim. Beğenmezseniz twrp den aldığınız yedeğiniz ile tekrar geri dönebilirsiniz. Denemeniz de fayda var derim. :)

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1

Şuana kadar bence en iyi rom 10.3.2.0 blobal kararlı batarya performans vs

S

Silinen üye 107783

Guest
Hocam, ben 4 wipe ile geçememiştim.. Mecburen format data yapıp geçtim. Size de öyle yapmanızı öneririm. Global stabil kullandım. Mi room çok daha iyi ekran süresi veriyordu ve özelleştirmeleri ile daha iyiydi. Revos ise mi room dan daha stabil gibi.. Tavsiye ederim. Beğenmezseniz twrp den aldığınız yedeğiniz ile tekrar geri dönebilirsiniz. Denemeniz de fayda var derim. :)

En son rom yüklemeye çalıştığımda imei sildim :D :D o yüzden bilen birine yaptırsam daha iyi olur :D

S

Silinen üye 107783

Guest
Keza yüklemeye gerekde yok bence 10.3.3.0 den sonra miui11 muhtemelen ota dan gelir yakında zaten

Valla artık kontrol bile etmiyorum. Bu kadar acemice güncelleme dağıtma şekli olamaz. Tavşanın çiftleşmesi gibi sürekli cihaz çıkardıkları için güncellemeleri adam gibi bir seferde veremiyorlar aylara yayıyorlar. Ben bu kadar saçma bir güncelleme dağıtma şekli görmedim.

Üst Alt