Rom Redmi K20 Pro İçin ( Hindistan ) Global Kararlı Rom V10.3.5.0 İndirme Bağlantısı

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
3 tane cihaz var, raphael, raphaelinin ve bir de da vinci. Twrp modunda iken cihazımın raphael olduğunu (çin) gördüm, bugün k20 Pro'ma eu rom yükledim o da da vinci çıktı, yanlış indirmişim, çok sıkıcı bir şey bu, cihazınız raphael ise eu rom konusundaki dosyayı indirin.
Davinci düz K20 ve Mi9T nin kodu hocam. Siz yanlış romu indirmişsiniz. Pro yazanı indireceksiniz

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10
Hoşbulduk, hangi sorunlardan bahsetsem acaba zira içerisinde yüzüyorum resmen kafayı yemek üzereyim... Telefonu aldıktan sonra sim kartını tanımadı("can't activate sim card make sure your balance is sufficient" diye bir hata alıyorum), telefon numarasını ekleyim belki düzelir diye düşünüp accounta girdim fakat xiaomi account mailini onaylamak için kod göndereyim diyor fakat kod mailime gelmiyor, live supportta kimse cevap vermiyor, boot unlock olup olmadığını yapmak istediğimde geçerli bir numara olmadığı sorunu veriyor.

Bütün bunlar yetmezmiş gibi hangi rom u yüklemek gerektiği konusunda da şüphe içerisindeyim ve daha önce böyle bir işlem yapmadığım için zorlanıyorum. Örneğin, buradaki romların birbirinden farkı nedir, hangisi daha güvenli ve stabil vs...

bir de cihazımda hiç miui hesabı ile ilgili sorunum olmadı, direkt kuruluyor her şey. miui account istemiyor. unlocked olarak geldi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Davinci düz K20 ve Mi9T nin kodu hocam. Siz yanlış romu indirmişsiniz. Pro yazanı indireceksiniz

evet orada bir amatörlük yaptım 1 saat boşa bekledim iş yerinde yarın sitedeki linki indireceğim.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Bazen küçük ayrıntılar gözden kaçabiliyor :)

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
K20 Pro modelleri hakkında bir araştırma yaptım ve şu bilgilere ulaştım
"raphael" Çin modelinin kısaltmasıdır, "raphaelin" Indian K20 Pro'ya karşılık gelirken "raphael_global" hala duyurulmamış bir global versiyondur - Mi 9T Pro
Mi 9T Pro için global rom yok şuana kadar. Bu paylaştığım ise Hindistan modeli için yayınlanan global romdur. Buna dikkat ederek yükleme yapınız

Recovery Kurulum :
1- OTA'dan güncellemeyi kontrol edip yüklemek. Ya da ;
2- Ayarlar - Telefon Hakkında - Sistem Güncelleme menüsünden, Güncelleme paketini menüsü altında indirdiğiniz .zip dosyasını seçerek güncellemeyi yapabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları ;
K20 Pro Hindistan Modeli için Global ROM,

Recovery - 2.2GB

Fastboot - 2.7GB

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Başlangıç için her zaman temiz kurulum
kardeşim Allah rızası için sil şu konuyu ! bu romu yükledim başıma gelmeyen kalmadı! madem bu telefona uygun değil burda ne işi var romun ! bütün mesajları okumadan yanlış rom yükeldiğimi anlayamadım.benim telefon gitti bari başkası yapmasın aynı hatayı.

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10
kardeşim Allah rızası için sil şu konuyu ! bu romu yükledim başıma gelmeyen kalmadı! madem bu telefona uygun değil burda ne işi var romun ! bütün mesajları okumadan yanlış rom yükeldiğimi anlayamadım.benim telefon gitti bari başkası yapmasın aynı hatayı.

Çin cihazınıza mı yüklediniz ? ama hint cihazı için bu, (raphaelinin) arkadaşın ne suçu var ki ?

cihazınıza ne oldu ki?

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Çin cihazınıza mı yüklediniz ? ama hint cihazı için bu, (raphaelinin) arkadaşın ne suçu var ki ?

cihazınıza ne oldu ki?
hocam arkadaşın suçu yok ama başlıkta global yazıyor bende bütün yazıyı okumadım ve yükleim.cihazın ön kamera açılıp kapanıyor kalibre etdiyor tamam diyorum etmiyor .kameradan açınca çalışmıyor.ayrıca persist klasörü kilitli twrpden rom yükleyemiyorum.edl moda alıp denedim orijinal romu yüklemeyi oda olmadı.dünden beri denemediğim şey kalmadı.

hocam arkadaşın suçu yok ama başlıkta global yazıyor bende bütün yazıyı okumadım ve yükleim.cihazın ön kamera açılıp kapanıyor kalibre etdiyor tamam diyorum etmiyor .kameradan açınca çalışmıyor.ayrıca persist klasörü kilitli twrpden rom yükleyemiyorum.edl moda alıp denedim orijinal romu yüklemeyi oda olmadı.dünden beri denemediğim şey kalmadı.

cihazım çin versiyonu 6/128

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10

cihazım çin versiyonu 6/128

yok artık, keşke bunu demeseydin, aynı sorunlar benim cihazımda da var. telefon kapatınca daha açılmıyor. şu an kilit de yok, kilidin açılmasını bekliyorum. bende de kalibre sorunu oldu. ama ben twrp üzerinden bozdum cihazı. cihaz açılırken kamera sesi geliyordu. demek benim cihazda pert oldu :( eee stock rom flaşladınız mı hiç mi düzelme yok :(

o zaman benim cihazda çöp oldu, zenex hoca ile iletişime geçin, belki çözüme kavuşur bu sorun, bende kilit açılsın deneyeceğim. hiçbir şey yapamıyorum şu an, cihazı bile kapatamıyorum korkudan :(

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
yok artık, keşke bunu demeseydin, aynı sorunlar benim cihazımda da var. telefon kapatınca daha açılmıyor. şu an kilit de yok, kilidin açılmasını bekliyorum. bende de kalibre sorunu oldu. ama ben twrp üzerinden bozdum cihazı. cihaz açılırken kamera sesi geliyordu. demek benim cihazda pert oldu :( eee stock rom flaşladınız mı hiç mi düzelme yok :(

o zaman benim cihazda çöp oldu, zenex hoca ile iletişime geçin, belki çözüme kavuşur bu sorun, bende kilit açılsın deneyeceğim. hiçbir şey yapamıyorum şu an, cihazı bile kapatamıyorum korkudan :(
çin rom yükledim tekrar aynı hatayı alıyorum .persist klasörüne bi türlü yazdıramıyorum en azından silinse oda yetecek ama hiç bir şekilde işlem yapamadım.en son çare bi tamirciye vericez artık.

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10
çin rom yükledim tekrar aynı hatayı alıyorum .persist klasörüne bi türlü yazdıramıyorum en azından silinse oda yetecek ama hiç bir şekilde işlem yapamadım.en son çare bi tamirciye vericez artık.

Bir Rus yapıyormuş, uzaktan yardım ile numarasını buldum, İngilizce ya da Rusçam yok ama İngilizce ve Rusça bilen yakınlarım var. Onlar üzerinden bi soracağım.

Persist twrp üzerinden yazılıyor, ben geçen öylesine denedim olduydu. Birisi de system dosyasını flaşladım yazmıştı. Onun da sorunu vardı buna benzer.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocalarım sakin olun, bende de bu rom yüklü, bende hiçbir sorun yok. Tek yapmanız gereken cihaza twrp den persist flashlamak, sorununuz çözülecektir.

Üst Alt