Rom Redmi K20 Pro İçin ( Hindistan ) Global Kararlı Rom V10.3.5.0 İndirme Bağlantısı

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181

mateseko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
K20 PRO Mİ 12T
Konular
2
Teşekkürler hallettim ama trwp yuklenmiyor yüklendiğinde rom gidiyor trwp yükleyen var mı

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Teşekkürler hallettim ama trwp yuklenmiyor yüklendiğinde rom gidiyor trwp yükleyen var mı

TWRP yükleyip, Recoveryi yeniden başlatın. Arkasına Magisk yüklemeyi deneyin

archeuscaine

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
mi 6
Konular
22
hocam bu bahsettiğiniz rom benim telefonada olurmu acaba telefonu bugün aldım bootlodaeri açık ama trwp felan yüklü değil acaba xda dan son sürüm trwp indirip yüklesem sıkıntı olurmu birde forumda okudum çin romu sonrası eu rom felan yüklersen bootloaderi kapanır rootu gider felan yazıyorlar ne dersin

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-07-24-18-07-16-898_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-07-24-18-07-16-898_com.android.settings.png
    172,1 KB · Görüntüleme: 66

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
hocam bu bahsettiğiniz rom benim telefonada olurmu acaba telefonu bugün aldım bootlodaeri açık ama trwp felan yüklü değil acaba xda dan son sürüm trwp indirip yüklesem sıkıntı olurmu birde forumda okudum çin romu sonrası eu rom felan yüklersen bootloaderi kapanır rootu gider felan yazıyorlar ne dersin
Bl kilidiniz açıksa neden olmasın tabi ki yükleyebilirsiniz TWRP yi. Veya guncelleyici kısmından güncellemeleri kontrol edip beta rom ile devam edebilirsiniz. Hatta oradan stabil güncellemesi de seçiliyor

archeuscaine

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
mi 6
Konular
22
Bl kilidiniz açıksa neden olmasın tabi ki yükleyebilirsiniz TWRP yi. Veya guncelleyici kısmından güncellemeleri kontrol edip beta rom ile devam edebilirsiniz. Hatta oradan stabil güncellemesi de seçiliyor
hocam hangi model trwp yüklemem gerekiyor bu trwp ler telefondan telefona özelleştiriliyor galiba

mateseko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
K20 PRO Mİ 12T
Konular
2
gördüm kardeşim insan heyecanlanıyor cihaz on numara biraz okusak çoğu şeyin cevabı var tabi teşekkür ederim
Trwp ve rom yükleme bilginiz yoksa tavsiye etmem ben az çok bilgiye sahipken halen trwp yukliyemedim yükleniyor ama sıkıntı rom gidiyor rom kurunca trwp gidiyor trwp yukleyince magisk kurmak gerekiyor kalıcı olması için magisk kurunca da telefonu başlattığı da trwp geri dönüyor şuan global rom da devam ediyorum eu rom kurdum ondada güncellemeyi sürekli trwp den yapman gerekiyor

Üst Alt