Rehber Redmi K20 Pro cihazı Global sürüme ( MI 9T Pro ) Dönüştürme Rehberi

miyawc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
Sizce eu beta mı? Bu mu ?
K20 proya yukledigimizde google olay hatası vs veriyormu? Rom un kronik sorunu varmı?

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1
Eu beta geliştirici romu bu global stabil mantık bunu dior ama kimiside beta eu rom sevior telefonu kullanın bence roma vakit harcamayın boşuna hangis en stabilse onu kullanın çin versiyonu için k20 proen stabili kanımca stbil çin orjinal rom oda ingilizcevarbide hindistan romu var onda tr dili varsa en iyisi odur

samed4242

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
samed
Cihazım
mi 8 se
Konular
0
BU ROMU TWRP İLE DİREK KURAMAZMIYIZ ACİL CEVAPP BEKLİYORUM :(

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1
Ayrıca band 20 cihaz destekleyip desteklemdiği için playstore da lte discovery var yükleyip tüm ayarlara izin verin yenile yapın anlarsınız tabi wifi kapalı 4g açık olsun

aliyurdakal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
k20 pro
Konular
2
benim k20 proya 9t pro global rom yüklenmiş türkçe yapmak için, şimdi bende cihazı güncellemek istediğimde twrpye atıyor o konuya güvenim yok bir sıkıntı çıakbilir, peki bu bahsettiğiniz şekilde yapsam twrp ve magiskli cihaza, sıkıntı çıkar mı? teşkkürler

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
benim k20 proya 9t pro global rom yüklenmiş türkçe yapmak için, şimdi bende cihazı güncellemek istediğimde twrpye atıyor o konuya güvenim yok bir sıkıntı çıakbilir, peki bu bahsettiğiniz şekilde yapsam twrp ve magiskli cihaza, sıkıntı çıkar mı? teşkkürler
Bu işlemi yaptığınızda TWRP ve magisk ortadan kalkacak güncellemeler artık otomatik yüklenecek.

aliyurdakal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
k20 pro
Konular
2
Bu işlemi yaptığınızda TWRP ve magisk ortadan kalkacak güncellemeler artık otomatik yüklenecek.
bu benim işime gelir, zaten imei de uçmuyor, olmasını istediğim gibi olacak, neden bu cihazı bu şekilde bana verdiler anlamadım, yarın global son sürümü yüklemeye çalışayım ilk mesaja bakarak, cihazda zip dosyalı son sürüm var indikten sonra twrpye attığı için flashlamadım, sizin linkleri mi indireyim zipliyi pcye atıp ondan hemen halledebilir miyim?

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
bu benim işime gelir, zaten imei de uçmuyor, olmasını istediğim gibi olacak, neden bu cihazı bu şekilde bana verdiler anlamadım, yarın global son sürümü yüklemeye çalışayım ilk mesaja bakarak, cihazda zip dosyalı son sürüm var indikten sonra twrpye attığı için flashlamadım, sizin linkleri mi indireyim zipliyi pcye atıp ondan hemen halledebilir miyim?
Zip li dosya TWRP için konuda ki yöntem farklı bir yöntem hocam uygun dosyaları indirmeniz gerekiyor.

Satıcıların bu cihazı size böyle vermesinin sebebi cihazın kayıt işlemi yapılırken bu rom ve magisk in yüklü olması gerektiğinden dolayı.

2. konu bu işlemi yaptığınızda IMEI numaralarınız silinmez fakat global sürüm yüklü iken fabrika ayarlarına döndürmemeniz gerekiyor dönerse IMEI numaraları silinir.Cihazlarda TWRP bırakıyorlar bilmeden bu işlem yapılırsa kayıt silinmesin diye.

aliyurdakal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
k20 pro
Konular
2
Zip li dosya TWRP için konuda ki yöntem farklı bir yöntem hocam uygun dosyaları indirmeniz gerekiyor.

Satıcıların bu cihazı size böyle vermesinin sebebi cihazın kayıt işlemi yapılırken bu rom ve magisk in yüklü olması gerektiğinden dolayı.

2. konu bu işlemi yaptığınızda IMEI numaralarınız silinmez fakat global sürüm yüklü iken fabrika ayarlarına döndürmemeniz gerekiyor dönerse IMEI numaraları silinir.Cihazlarda TWRP bırakıyorlar bilmeden bu işlem yapılırsa kayıt silinmesin diye.
tammadır hocam, şimdi gerekli programlar ve global romu indiriyorum yarın kurup işe koyulacağım, dilerim anormal bir durum olmadan işin üstesinden gelirim, emeğinize sağlık

Son düzenleme:
Üst Alt