Soru Redmi K20 / Mi 9T hakkında

Nedim Kılıçoğlu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Nedim
Cihazım
Oppo RX17 Pro
Meslek
Otomotiv Yedek Par
Konular
1
Arkadaşlar,
biraz araştırma yapınca bu 2 cihaz mi9 se modelin biraz gelişmiş hali gibi görünmekte...
en azından pil kapasitesi geliştirilmiş(4000 mah) ve kulaklık girişi var gibi resimlerden görebildiğim kadarıyla..
benim 2 sorum olacak,
1- cihaz kutusunun üzerinde ülke kısaltmaları var ve burada tr ifadesi yok..bu cihaz Türkiyede çalışırmı?
2- cihazı tavsiye edermisiniz?
şimdiden cevap yazacak arkadaşlara teşekkür ederim..

LaCRiMaL

Since MI 4...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat YÜKSEL
Cihazım
Xiaomi 11 LE
Meslek
Sağlık Mem. / 112
Konular
23
Bu iki telefon aynı mı, değilse ikisinin de global versiyonu var mı?

K20 Çin ve Hindistan pazarı için, Mi9T ise avrupa ve global pazar için. Aralarındaki en büyük fark 3 ve 4g frekanslarında ve hafıza seçeneklerinde... Onun dışında herşeyleri aynı...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Koyu renkli olan yerler birbirleri arasındaki farklar...

Oyla:

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Mi 9t'de donanım testlerine girince, redmi note 7'deki gibi ekran paneli, kamera marka modelini göremiyorum facepalm~~

Oyla:

edy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
xiaomi
Konular
4
Resmi note 7 2 hafta kullandim. 2 cihaz arasında bir kere daglar kadar fark var. Ekran kalitesi çok iyi kamera kalitesi çok ust. Şöyle ifade edeyim düşük ışıkta note 7 inanılmaz derece kumlanma yapıyor, video çekimlerinde aynı şekilde hele sosyal medya da crop yiyince beter oluyor, tabi bu arada bu çekilen video işleme gücü de önemli sd660 iki cihazda deniyimledim ekonomik için iyi fakat video işlemede başarısız ne yaparsan yap olmuyor. Ekran Amoled ekra. Avantajını çok iyi yasiyorsun. Cok daha iyi renkleri gösteriyor. Yani özetle redmi note 7 ile kıyasa bile giremez , YouTube teknoseyir de incelmesi var bence kesinlikle izleyin demek istediğimi anlayacaksiniz. En samimi testleri yapıyorlar bence

Oyla:

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Henüz IMEI repair işlemi için bl kilidi açma sürecinde olan 3 günlük mi9T telefonumun hoparlör sesi çok az geldi bana. Daha önce garantili mi8 lite kullanıcısı olarak çok fark var aralarında. Kulaklık performansı iyi ama hoparlör sesi çok kısık. Sizce telefon sahte ya da yazılımından kaynaklı bir sorun olabilir mi?

Oyla:
Üst Alt