Yardım Redmi k20 fastbootta pc görmemesi

mstfgrlr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi9t
Konular
7
Hayırlı geceler diliyorum . Sizden bir sorun hakkında yardımcı olmanızı talep ediyorum.Redmi k20 model telefonu, fastbootta bilgisayarın tanımaması ile alakalı yardım istiyorum. Şöyle ki cihaz isim olarak convert edilmiş ve Mi9t Global 12.1.4 rom yüklenmiş. Ve bu telefona ayarlar menüsünden format atılmış ve imeı gitmiş. Bilgisayarımda Xiaomiye ait tüm programlar ve driverlar mevcut. Yani eksik bir yazılım yok. Zaten adb modunda da görüyor, görmüyor değil. Hangi porta takarsam takayım, hangi kabloyu kullanırsam kullanayım görmüyor. Ve bu işi ilk defa yapmıyorum. Bilgi sahibiyşm bilgisayar ve telefonlar konusunda. Şimdi yardımcı olabilecek bir Allah kulu var ise çok sevinirim, minnettar olurum ..Forum kurallarına şimdi riayet ettiğimi düşünüyorum. Herkese tekrar hayırlı geceler.

Son düzenleme:

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Note 13 Pro +
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
HAYIRLI GECELER HERKESE. SİZLERDEN BİR MESELE HAKKINDA YARDIM İSTİYORUM.ELİMDE BİR TANE REDMİ K20 VAR VE BUBA ARKASI AÇILIP RONM YÜKLENMİŞ GLOBA YAPILMIŞ VE Mİ9T OLARAK ADI DEĞİŞTİRİŞMİŞ.BEN BU TELEFONU PC'YE TAKIYORUM.ADB MODUNDA GÖRÜYOR.AMA FASTBOOT MODDA GÖRMÜYOR.DRİVER FALAN HEPSİ YÜKLÜ.BÜTÜN PORTLARA TAKTIN DEBEDİM.YİNE OLMUYOR.HİÇBİR İŞLEM YAPAMIYORUM.YARDIMCI OLABİLECEK OLAN VARSA DUACI VE MİNNETTAR OLURUM.

Bilginiz Olsun Uyarı Alırsınız.Yazılarıda Hatalı Yazmışsınız Anlaşılmıyor

Forum Kurallarımız
3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz

Merhaba Driverleri Yükledim Demişsiniz
Fastboota Girip Pc Bağlayın Bilgisayarımdan Aygıt Yöneticisinden Girin Android Device veya Android Phone Yazıyorsa Driver Yüklü Değildir.
Ona Göre Yardımcı Olmaya Çalışalım.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
mstfgrlr, Fastboot driver eksik, PC ,USB port,kablo değişikliği deneyin...

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz

Üst Alt