Yardım Redmi Buds 3 Lite Açılmama Sorunu

sparceal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sparceal
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
-
Telefon Modeli
Redmi Buds 3 Lite
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Dostlar merhaba,

Ürün yeni elimde ulaştı. Şarjı yoktur diye şarja taktım 1 saat kadar oldu kulaklık şarjda. Tüm jelatinlerini söktüm, kulaklıklar kutuda iken sadece beyaz ledleri sürekli olarak yanıyor. Kutudan çıkarınca ışıkları sönüyor ve başka hiç bir tepki yok kulaklıklardan. Kutu şarja takınca beyaz ledi yanıyor, ne kulaklıkları çıkarınca veyahut geri yuvalara takınca ışık yanmıyor. Sadece şarja takılı olunca yanıyor.

Kulaklıklar ise kutu şarjda olsun ya da olmasın içinde kaldığı sürece beyaz ışıkları yanıyor. Çıkardığım anda gidiyor. Gerek kutuda gerekse dışarı çıkarıp 5-10 saniye basılı tuttum ama kulaklık resetlenmiyor ışıklar sadece beyaz yanmaya devam ediyor ne bir yanıp sönme vs. hiç bir tepki yok.

Bu konuyu daha önce yaşayan veyahut çözümü bilen bir kişi var mı? Ürünü xiaomi'nin sitesinden kontrol ettim ve kodu sadece benim ilk sefer sorguladığımı ve ürünün orijinal olduğunu söyledi. Ürünün üzerinde Dora Mobile Garanti stickerı var. Akşama kadar düşük voltajlı şarj aletinde şarj etmeye devam edeceğim, yorumlarınızı bekliyor olacağım.

Şimdiden yardımlar için çok teşekkürler.

ayisiginda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
beyza
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
0
merhaba aynı sorun bende var halledebildiniz mi? bugün aldım hiç eşleşmiyor bile görünmüyor. kutuda ışığı yanıyo çıkarınca sönüyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dostlar merhaba,

Ürün yeni elimde ulaştı. Şarjı yoktur diye şarja taktım 1 saat kadar oldu kulaklık şarjda. Tüm jelatinlerini söktüm, kulaklıklar kutuda iken sadece beyaz ledleri sürekli olarak yanıyor. Kutudan çıkarınca ışıkları sönüyor ve başka hiç bir tepki yok kulaklıklardan. Kutu şarja takınca beyaz ledi yanıyor, ne kulaklıkları çıkarınca veyahut geri yuvalara takınca ışık yanmıyor. Sadece şarja takılı olunca yanıyor.

Kulaklıklar ise kutu şarjda olsun ya da olmasın içinde kaldığı sürece beyaz ışıkları yanıyor. Çıkardığım anda gidiyor. Gerek kutuda gerekse dışarı çıkarıp 5-10 saniye basılı tuttum ama kulaklık resetlenmiyor ışıklar sadece beyaz yanmaya devam ediyor ne bir yanıp sönme vs. hiç bir tepki yok.

Bu konuyu daha önce yaşayan veyahut çözümü bilen bir kişi var mı? Ürünü xiaomi'nin sitesinden kontrol ettim ve kodu sadece benim ilk sefer sorguladığımı ve ürünün orijinal olduğunu söyledi. Ürünün üzerinde Dora Mobile Garanti stickerı var. Akşama kadar düşük voltajlı şarj aletinde şarj etmeye devam edeceğim, yorumlarınızı bekliyor olacağım.

Şimdiden yardımlar için çok teşekkürler.
merhaba aynı sorun bende var halledebildiniz mi? bugün aldım hiç eşleşmiyor bile görünmüyor. kutuda ışığı yanıyo çıkarınca sönüyor

Oyla:

sparceal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sparceal
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Direkt ve tek çözüm servise göndermeniz ve değişim talep ettiğinizi belirtmeniz. Ben gönderdiğimde 3 gün içinde ürünü değiştirdiler ve yenisini gönderdiler. Gönderdikleri ürünün ses kalitesi bile farklı, daha kaliteli. Ben mi buds 4'e geçtim. 3 lite ise şu anda ablamda ve hala sorunsuzca kullanmaya devam ediyor. Servis tek çözüm handshake~~

Oyla:

Mami616

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet Ere
Cihazım
Oppo a52
Konular
0
Aynı problemi şuan ben yaşıyorum benim elimdeki ürün de Dora mobile garantili servise göndermeden çözmenin yolu yok müdür acaba?

Oyla:

sparceal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sparceal
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı problemi şuan ben yaşıyorum benim elimdeki ürün de Dora mobile garantili servise göndermeden çözmenin yolu yok müdür acaba?
Ben herşeyi yapmıştım fakat bir çözüm bulamadım. Dora mobile adreste ve isimde Ouno olarak geçiyor. Garantide ben sorun yaşamadım sizin de yaşayacağınızı sanmıyorum.

Oyla:
Üst Alt