Yardım Redmi airdots

GoNaRD32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Redmi airdots aldım iki farklı zamanda fakat birinde mi yazarken diğerinde redmi yazıyo. Arasındaki fark nedir
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6

İkisi de aynı kulaklık ama Redmi yazan neredeyse yarı yarıya daha ucuz. Mi yazanda markaya da para ödemiş oluyorsunuz.

Oyla:

GoNaRD32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6

İkisi de aynı kulaklık ama Redmi yazan neredeyse yarı yarıya daha ucuz. Mi yazanda markaya da para ödemiş oluyorsunuz.
Yok fiyatlar aynı sizin bahsettiğiniz beyaz olan modeli bunların ikisinide redmi airdots diye aldım.

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Yok fiyatlar aynı sizin bahsettiğiniz beyaz olan modeli bunların ikisinide redmi airdots diye aldım.
Size satın aldığınız yerden yanlış göndermişler o zaman hocam. Şanslısınız yani :) Redmi olanın çin fiyatı 99 yuan, mi olanın 189 yuan olması lazım. Tabii ülkemize geldiğinde vergilerle birlikte bu fiyatlar değişiyor ve redmi airdots 200-250, mi airdots 350-400 civarında fiatlarla satılıyor.

Hazır ikisi de elinizdeyken bir test yapıp bizleri de bilgilendirebilir misiniz? Gerçekten cihazlar aynı ve sadece mi logosu için mi oluşuyor bu fiyat farkı?

Oyla:

Cb1111-1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşkun
Cihazım
Xiaomi Mi 8lite
Konular
5
Mi yazan a
Size satın aldığınız yerden yanlış göndermişler o zaman hocam. Şanslısınız yani :) Redmi olanın çin fiyatı 99 yuan, mi olanın 189 yuan olması lazım. Tabii ülkemize geldiğinde vergilerle birlikte bu fiyatlar değişiyor ve redmi airdots 200-250, mi airdots 350-400 civarında fiatlarla satılıyor.

Hazır ikisi de elinizdeyken bir test yapıp bizleri de bilgilendirebilir misiniz? Gerçekten cihazlar aynı ve sadece mi logosu için mi oluşuyor bu fiyat farkı?
Eğer dediğiniz gibi ise mi yazan dokunmatik tuş yapısına sahip olması gerek önce onu kontrol etmesi gerek ki gerçekten mi airdots ile redmi airdotsu karıştırıp mı göndermişler yoksa farklı bir durum mu var...

Ayrıca benim bildiğim mi airdotsun sadece beyaz rengi var siyahı yok...

Oyla:

GoNaRD32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6

Hocam ikiside tuşlu anladım demek istediğinizi de bu mi airdots değil tek farkları görselde belirttiğim gibi logo farkı xiaomi sonradan redmi logosuna çevirmiş markalaşma adına yabancı forumlardan anladığım kadarıyla tabi ne kadar doğrudur bilemiyorum.

Oyla:

Cb1111-1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşkun
Cihazım
Xiaomi Mi 8lite
Konular
5
Hocam ikiside tuşlu anladım demek istediğinizi de bu mi airdots değil tek farkları görselde belirttiğim gibi logo farkı xiaomi sonradan redmi logosuna çevirmiş markalaşma adına yabancı forumlardan anladığım kadarıyla tabi ne kadar doğrudur bilemiyorum.
Bencede çünkü mi airdots sadece beyaz üretiliyor bende aldım redmi airdots o zaman baya araştırmıştım... Bugun yarın elime ulaşacak...

Oyla:

GoNaRD32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İkiside redmi airdots diye adlandırılmış zaten , redmi olanı n11 üzerinden aldım. Mi logolu olanı hepsiburadanın geçen günkü süper fiyat indirimi ile aldım. Hiçbir fark yok sanırım dediğim gibi redmi daha sonra çıkmış
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bencede çünkü mi airdots sadece beyaz üretiliyor bende aldım redmi airdots o zaman baya araştırmıştım... Bugun yarın elime ulaşacak...
Hayırlı olsun şimdiden , sormak istediğiniz birşey olursa buradayız

Oyla:

Cb1111-1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşkun
Cihazım
Xiaomi Mi 8lite
Konular
5
Biraz abes bir soru olacak ama aynı anda 2sinide bağlayıp 2 kulaklıkla birden 2 kişi telefondaki müzik yada filmi aynı anda izleyebiliyor mu yoksa 1i bağlanınca diğerinin bağlantısı kapanıyor mu...

Oyla:
Üst Alt