Yardım Redmi Airdots sağ kulaklık sorunu

nymearia

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Deniz
Cihazım
Redmi Airdots
Konular
1
Merhaba arkadaşlar bugün elime geçen redmi airdots kablosuz kulaklığım da sol kulaklık çalışırken sağ kulaklıktan bir tepki alamıyorum. Şarja taktığım zaman sol kulaklığın ışığı yanarken sağ kulaklığın ışığı üstüne basınca yanıyor 30 saniye sonra kapanıyor. Sol kulaklığı çıkarınca yanıp sönüyor telefonuma bağlayabiliyorum fakat sağ da hiçbirşey olmuyor çıkarınca. Telefona bağladığım zaman ise redmi airdots r diye bağlıyorum ama sol kulaklık çalışıyor sadece sağ çalışmıyor. Sağ kulaklığı bir türlü çalıştıramadım.

rmznayaz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ramo
Cihazım
Xiaomi airdots
Konular
0
Merhaba arkadaşlar bugün elime geçen redmi airdots kablosuz kulaklığım da sol kulaklık çalışırken sağ kulaklıktan bir tepki alamıyorum. Şarja taktığım zaman sol kulaklığın ışığı yanarken sağ kulaklığın ışığı üstüne basınca yanıyor 30 saniye sonra kapanıyor. Sol kulaklığı çıkarınca yanıp sönüyor telefonuma bağlayabiliyorum fakat sağ da hiçbirşey olmuyor çıkarınca. Telefona bağladığım zaman ise redmi airdots r diye bağlıyorum ama sol kulaklık çalışıyor sadece sağ çalışmıyor. Sağ kulaklığı bir türlü çalıştıramadım.
Şarj kutusuna koyunca kırmızı ışık yanıyor ve hemen ardından beyaz lede dönüp sönüy sürekli tekrarlıyor

Oyla:

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Muhtemelen replika olanı almışsınızdir genelde replika olanlarda bunlar oluyor özellikle trendyol replika gönderiyor hepsiburada danda aynı replika gönderenlerde oluyor

Oyla:
Üst Alt