Soru Redmi Airdots Alınır mı ?

salidadelkalisto

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gök
Cihazım
Mi Band 3
Konular
6
4 tane Xiaomi piston basic kablolu kulaklığım jak kısmından bozuldu. Telefon cebimdeyken oturduğum veya merdiven çıktığım için olduğunu düşünüyorum. Kullanmadığım zamanlar cebimde zarar görmesin diye kulaklık kabı da aldım fakat yine de en fazla 3 ay dayanabildi. Pek fazla param da yok sizce redmi airdots alınabilir bir kulaklık mı ? Forumda çok fazla sorun konusu var sesin kesik kesik gelmesi , menteşenin kırılması gibi sorunlar. Mikrofon benim için önemli değil çünkü neredeyse hiç telefon görüşmesi yapmıyorum. Sadece müzik dinlemek ve dizi vb izlemek için almak istiyorum. Kullanıp sorun çıkarmadı memnunum diyen kişiler var mı ? Veya 150 tl civarında alternatif başka kablosuz kulalıklık var mı ? Ayrıca 20 tl fazla verip global versiyon almaya gerek var mı ?

Meduni12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mix3
Konular
17
xaomi airdots pro kullanıyorum meönunum

Oyla:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Global versiyona gerek yok m 150liraya kablosuz olarak bakıldığında yeterli seviyede bi kulaklık. Ben kullanıyorum,memnunum. Ama 150 liralık kablolu kulaklık performansı da beklemeyin ondan :)

Oyla:

Haritaci41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖZEN
Cihazım
Mi max 2
Konular
4
Yav bende 2 gündür araştırıyorum müzik dinlemek için almak istiyorum ama şu bağlantı sorunları aklımı kurcalayip duruyor. Elim sepete ekleye gidiyor sonra çekiyorum :)
Sizce sadece müzik dinlemek için almaya değer mi bu kulaklığı 150 TL ye

Oyla:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Yav bende 2 gündür araştırıyorum müzik dinlemek için almak istiyorum ama şu bağlantı sorunları aklımı kurcalayip duruyor. Elim sepete ekleye gidiyor sonra çekiyorum :)
Sizce sadece müzik dinlemek için almaya değer mi bu kulaklığı 150 TL ye
Sadece muzik dinlemek icin deger hocam :) zaten mikrofonu cok kotu

Oyla:

Appletomi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Nevzat
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
Sennheiser cx 300 ii kullanıyorum. Bu kablo işleri cidden çok can sıkıyor. Ses kalitesi hakkında şüphelerim var illa ki iphone kulaklığı kullanmışsınızdır onunla bir karşılaştırma yapma imkanınız var mı
Sadece muzik dinlemek icin deger hocam :) zaten mikrofonu cok kotu

Oyla:

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
4 tane Xiaomi piston basic kablolu kulaklığım jak kısmından bozuldu. Telefon cebimdeyken oturduğum veya merdiven çıktığım için olduğunu düşünüyorum. Kullanmadığım zamanlar cebimde zarar görmesin diye kulaklık kabı da aldım fakat yine de en fazla 3 ay dayanabildi. Pek fazla param da yok sizce redmi airdots alınabilir bir kulaklık mı ? Forumda çok fazla sorun konusu var sesin kesik kesik gelmesi , menteşenin kırılması gibi sorunlar. Mikrofon benim için önemli değil çünkü neredeyse hiç telefon görüşmesi yapmıyorum. Sadece müzik dinlemek ve dizi vb izlemek için almak istiyorum. Kullanıp sorun çıkarmadı memnunum diyen kişiler var mı ? Veya 150 tl civarında alternatif başka kablosuz kulalıklık var mı ? Ayrıca 20 tl fazla verip global versiyon almaya gerek var mı ?
piston basic den sonra sennehiser gibi gelebelir çünkü o kulaklık çinde 1 tl gibi satılıyor ve aşırı kalitesiz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

KZ alabilirsin 150 tlye gayet kaliteli ama kablolu.

Oyla:
S

Silinen üye 107783

Guest
3 aydır kullanıyorum. Arkadaşların dediği gibi müzik dinlemek için ideal. Herhangi bir bağlantı sorunu da yaşamadım şimdiye kadar. Ama oyun oynamak ve telefonla konuşmak için pek uygun değil. Oyunda sesler gecikmeli geliyor az da olsa. Konuşmada ise mikrofon kötü dışarıda ses çok kötü gidiyor karşı tarafa.

Oyla:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Sennheiser cx 300 ii kullanıyorum. Bu kablo işleri cidden çok can sıkıyor. Ses kalitesi hakkında şüphelerim var illa ki iphone kulaklığı kullanmışsınızdır onunla bir karşılaştırma yapma imkanınız var mı
iPhone kulakliginin yanina yaklasir ama asla ayni seviyede degil. iPhoneunki daha iyi.

Oyla:

Haritaci41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖZEN
Cihazım
Mi max 2
Konular
4
O zaman alayım ben bundan bugün ya . Çok düşünmeye gerek yok galiba. Ki bu fiyata bundan iyisi piyasada yok galiba herhalde

Bu arada son bir şey soracağım.
Trenyol da şuan 149 TL . Oradan almam güven veya sahtelik açısından sorun olur mu ?
Hb de 169 TL en ucuzu . O yüzden Trenyol dan almak istiyordum. Ya da alan kişiler nereden almamı önerirsiniz acaba ?

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt