Yardım redmi 9t telefonum edl modda sanırım hiçbişey yapamıyorum

cagruuuu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çağrı
Cihazım
redmi 9t
Konular
3
Bu cihaz durup dururken mi siyah ekranda kaldı ya da yeniden başlattıktan sonra?
telefonu kapatınca siyah ekranda kalıyor şarjı bitesiye kadar bitince yeniden doluyor yuzde 60 olsa bile açmaya çalıştığımda açılmıyor yine siyah ekran

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
telefon açılıyor kapatınca böyle oluyor şarjı bitesiye kadar
Tamam ya şarjı bitieeceksiniz ya batarya sök tak ya da anakarta minik bir müdahale yapılacak. Poco m3 ve redmi 9t lerde kronik sorun bu hepsinde oluyor. Kapak açma videoları youtube da vardır. Anakart tamiri içinde bize ulaşabilirsiniz yaptıracak yeriniz yoksa kargo ile gelirse hallederiz..

cagruuuu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çağrı
Cihazım
redmi 9t
Konular
3
Tamam ya şarjı bitieeceksiniz ya batarya sök tak ya da anakarta minik bir müdahale yapılacak. Poco m3 ve redmi 9t lerde kronik sorun bu hepsinde oluyor. Kapak açma videoları youtube da vardır. Anakart tamiri içinde bize ulaşabilirsiniz yaptıracak yeriniz yoksa kargo ile gelirse hallederiz..
şarj bitince dolduğundada açılmıyor

cagruuuu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çağrı
Cihazım
redmi 9t
Konular
3
şarj bitince açmaya çalıştığımda tam doldurmuyorum ama biraz dolduruncada açılmıyor yoksa hep şarj oluyor bittiğinde

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
şarj bitince açmaya çalıştığımda tam doldurmuyorum ama biraz dolduruncada açılmıyor yoksa hep şarj oluyor bittiğinde
açsanız ne olacakki hocam tamir şart o cihaza bilgi verdim zaten..

Üst Alt