Yardım Redmi 9T Şifrelenme Sorunu (TWRP-OrangeFox)

MartinLinnes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Xiaomi
Cihazım
Redmi 9T
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Endonesia 12.0.7.0
Telefon Modeli
Redmi 9T M2010J19SG
Bootloader Kilidi
Açık
Beyler cihaz hiçbir dosyayı görmüyor TWRP ekranında,DFE kurup şifrelenmeyi önlemek istiyorum fakat DFE'yi bile görmüyor. Kaç kez format data yaptım,kaç kez reboot recovery yaptım hala görmüyor. Sıkıntı nerede?

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Sorunu şöyle çözdüm fakat bir sorun daha patlak verdi. SDkart ile DFE yükledim. Sonrası cihaz sorunsuz gördü hocam, fakat MIUI 12 - Android 10'dan, MIUI 13 - Android 12 geçtiğim için sanırım TWRP uyumluluğu kesti. Bana MIUI 13 - A12 destekli bir TWRP linki atar mısınız hocam?

AOSP'ye geçmeye karar verdim. PixelExperience geçiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kanka sorun şu, sdcardım olmasa yanmıştım. Ama dün bulduğum sdcardıma DFE yükledim. Sonra TWRP'den DFE'yi kurdum. Sonrası cihaz taş gibi oldu görmeye başladı dosyaları. Sonra MIUI 13 geçtim geçmez olaydım, MIUI 13 - Android 12 uyumlu TWRP olmaz ise sanırım görmeyecek dosyaları. Bugün de görmemeye başladı.
TWRP Redmi 9T / Redmi 9 Power / Redmi Note 9 4G ve POCO M3 uyumlu olarak paylaşılmış, juice ve chime kod adı altında birden fazla cihaz desteği var gördüğüm kadarıyla Note 9 serisinde olduğu gibi. Yine olmazsa dfe istiyordur tekrar büyük ihtimalle. MIUI ve AOSP uyumlu olduğu yazılmış telegram kanalında.

Oyla:
Üst Alt