Yardım Redmi 9T şebeke ve wifi kopması

burockergold

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
REDMİ 9T
Konular
4
Merhabalar 10 gün önce aldığım Redmi 9t cihazımda şebeke sorunu ve wifi kopma sorunu vardı. Cihaz full çektiği halde kapalı oluyordy gün içinde. Servise yolladım kapalı kutu değişimi yapmışlar ama yeni gelecek cihazında aynı sorunları yapma ihtimali nedir? Kronik bir sorun mu? Bu arada hata oluştuğunda hat bimcelldi şuan turkcell..

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Merhabalar 10 gün önce aldığım Redmi 9t cihazımda şebeke sorunu ve wifi kopma sorunu vardı. Cihaz full çektiği halde kapalı oluyordy gün içinde. Servise yolladım kapalı kutu değişimi yapmışlar ama yeni gelecek cihazında aynı sorunları yapma ihtimali nedir? Kronik bir sorun mu? Bu arada hata oluştuğunda hat bimcelldi şuan turkcell..
Poco m3'tede aynı sorun var 1 dış çekiyor ama sebekeden yana sorun yok

burockergold

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
REDMİ 9T
Konular
4
Bu ulaşılamama sorunu bu telefonda kronik sorun mu Tr garantili? Değişimden gelen cihazında aynı sorunu yaşamasından korkuyorum...

orhan38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
53
Bende de full çektiği halde arayanlar ulaşamıyor. Cozebildin mi

korkmaz1997.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sadık
Cihazım
mi a3
Konular
3
iyi akşamlar herkese selamlar redmi not 8 tr cihazı var bende sıfır almıştım son günlerde şebeke kopması servis yok hizmet hatası ve simi okumama ve geç algılama sorunu oluştu ne yapmalıyım sorunu yeniden başlatıldığında bazen *06+ ye baştığımada imei1 ve imei 2 0 yazısı çıkıyor seri numarası unknown yazısı çıkıyor çözen varmı çözüm varmı ?

Üst Alt