Soru Redmi 9T lime imei repairli

hako_99229

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
HAKKI
Cihazım
REDMİS2+9T LİME
Konular
5
Merhaba üstatlar şöyle bir sorum olacak cevap ve bilgi verebilen olursa çok sevinirim. xiaomi.eu_multi_HMNote94G_HM9T_V12.0.14.0.QJQCNXM_v12-10 bu romu yükledim . Açılış falan v.s. ayarlarını geçtim fakat telefonda çekiş,sinyal v.b. yok. Wlan bağlanmıyor,bulmuyor, açılmıyor. Efs yedeği vardı yükledim bu sefer de sürekli twrp ye düşüyor. O yüzden global V12.0.9 a fastboot flash yaptım . Nerede hata yaptım ; ya da nasıl yüklemeliydim.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Merhaba üstatlar şöyle bir sorum olacak cevap ve bilgi verebilen olursa çok sevinirim. xiaomi.eu_multi_HMNote94G_HM9T_V12.0.14.0.QJQCNXM_v12-10 bu romu yükledim . Açılış falan v.s. ayarlarını geçtim fakat telefonda çekiş,sinyal v.b. yok. Wlan bağlanmıyor,bulmuyor, açılmıyor. Efs yedeği vardı yükledim bu sefer de sürekli twrp ye düşüyor. O yüzden global V12.0.9 a fastboot flash yaptım . Nerede hata yaptım ; ya da nasıl yüklemeliydim.
Şuan cihazda şebeke vs sorunu yoksa;
Diag modunu açıp qfil ile qcn (efs) yedeği alın sonrasında istediğiniz romu kurun yine diag modunu açıp aldığınız qcn (efs) yedeğini geri yükleyin.
Biraz uğraştırır ama en garantili çözümlerden biri hocam twrp üzerinden alınan bazı efs dosyalarını ust sürüm MIUIda restore yapınca hatalar verebiliyor.

hako_99229

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
HAKKI
Cihazım
REDMİS2+9T LİME
Konular
5
Şuan cihazda şebeke vs sorunu yoksa;
Diag modunu açıp qfil ile qcn (efs) yedeği alın sonrasında istediğiniz romu kurun yine diag modunu açıp aldığınız qcn (efs) yedeğini geri yükleyin.
Biraz uğraştırır ama en garantili çözümlerden biri hocam twrp üzerinden alınan bazı efs dosyalarını ust sürüm MIUIda restore yapınca hatalar verebiliyor

başkan şebeke sorunu olmaz mı . hemen kaçıyor. ne yapacağımı bilemedim

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek