Soru redmi 9t Lime Global V12.0.5 AOSP rom

hako_99229

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
HAKKI
Cihazım
REDMİS2+9T LİME
Konular
5
Merhabalar,
Bu modelde aosp rom deneyenler ya da kullanan lar var mı ? vas ise performans ve genel kullanımı nasıl ? hangi romu önerirsiniz. kurulum aşamaları hakkında bilginiz var mı ?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Merhabalar,
Bu modelde aosp rom deneyenler ya da kullanan lar var mı ? vas ise performans ve genel kullanımı nasıl ? hangi romu önerirsiniz. kurulum aşamaları hakkında bilginiz var mı ?
Eu Stabil başarılı Miui'den kopmak istemiyorsanız ben beğendim,eu beta işlemcisi gereği biraz performans konusunda üzüyor,
Aosp'lerin çoğu şimdilik Unofficial biraz daha beklemenizi tavsiye ederim,
Kurulum ise şöyle
Twrp açın
wipe/format data yes
reboot recovery
ardından wipe kısmından
dalvik cache internal storage data seçip wipe yapın
cihazı bilgisayara bağlayın romu atın ya da sd kart varsa oraya da atabilirsiniz
rom kuracaksanız magiski flaşlayıp yeniden başlatın bu kadar.

hako_99229

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
HAKKI
Cihazım
REDMİS2+9T LİME
Konular
5
peki dynamic partition list de error veriyor neden olabilir.

hako_99229

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
HAKKI
Cihazım
REDMİS2+9T LİME
Konular
5
Eu Stabil başarılı Miui'den kopmak istemiyorsanız ben beğendim,eu beta işlemcisi gereği biraz performans konusunda üzüyor,
Aosp'lerin çoğu şimdilik Unofficial biraz daha beklemenizi tavsiye ederim,
Kurulum ise şöyle
Twrp açın
wipe/format data yes
reboot recovery
ardından wipe kısmından
dalvik cache internal storage data seçip wipe yapın
cihazı bilgisayara bağlayın romu atın ya da sd kart varsa oraya da atabilirsiniz
rom kuracaksanız magiski flaşlayıp yeniden başlatS
Sanıyorum ki oldu. Dediklerini harfiyen yaptım. Dotos official var dı . Bir deneyeyim dedim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çin romu denedim .Türkçe desteği olsa 10 numara . Çok hızlı geldi bana süper ötesi ama her şey çince. Dil dönüşümü var mı acaba . İngilizce ye çevirip biraz kullandım .

Son düzenleme:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Sanıyorum ki oldu. Dediklerini harfiyen yaptım. Dotos official var dı . Bir deneyeyim dedim.

Çin romu denedim .Türkçe desteği olsa 10 numara . Çok hızlı geldi bana süper ötesi ama her şey çince. Dil dönüşümü var mı acaba . İngilizce ye çevirip biraz kullandım .
Maalesef türkçe işi olmuyor tam anlamıyla eu beta var

eyme1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
Xiomi redmi 9t
Konular
29
Merhabalar,
Bu modelden kullnıyorum. Bu cihaz için custom rom var mı? Crdroid diye bişey gördüm ama emin olamadım.

hako_99229

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
HAKKI
Cihazım
REDMİS2+9T LİME
Konular
5
kurd
Bu modelden kullnıyorum. Bu cihaz için custom rom var mı? Crdroid diye bişey gördüm ama emin olamadım.
onuda kurdum , sonra bakayım evolutionx onuda kurdum . hiç knock knock çalışmıyor kapatıyor ama ekran açmıyor diye temiz kurulum yapıp fastboott format sonrasında miui eu beta kurdum. şuan ondayım . aosp romlar hızlı gerçekten fakat daha çok yolları var benim şahsi gözlemim. ben dokunarak aç kapaya takılmam diyorsan bir dene. çin romunu denedim mesela çok hızlıydı. fakat onda da dil desteği sıkıntılı. ingilizce kullanırım diyorsan 10 numara bence.

eyme1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
Xiomi redmi 9t
Konular
29
kurd

onuda kurdum , sonra bakayım evolutionx onuda kurdum . hiç knock knock çalışmıyor kapatıyor ama ekran açmıyor diye temiz kurulum yapıp fastboott format sonrasında miui eu beta kurdum. şuan ondayım . aosp romlar hızlı gerçekten fakat daha çok yolları var benim şahsi gözlemim. ben dokunarak aç kapaya takılmam diyorsan bir dene. çin romunu denedim mesela çok hızlıydı. fakat onda da dil desteği sıkıntılı. ingilizce kullanırım diyorsan 10 numara bence.
Bro cevap verdiğin için sağol. Ben android 11 istiyorum. Crdroid var ama onunda arayüzünü beğenmedim.

Bana linklerini atar mısın?

eyme1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
Xiomi redmi 9t
Konular
29
kurd

Knk bana evo x linkini atar mısın acil lazım da.

eyme1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
Xiomi redmi 9t
Konular
29
kurd

Evo x ve Aosp linkini atar mısın lütfen?

Üst Alt