Yardım Redmi 9t brick oldu

clkalpp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alparslan
Cihazım
Galaxy J7 Prime
Konular
1
iyi günler, redmi 9t telefonum brick oldu yanlışlıkla başka telin yazılımını yükledim sadece edl modda pc görüyor onun haricinde fastboot ve recovery ekranına girmiyor acil yardım edebilir misiniz cihaz şuan edl modda

Mete0078

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mete0078
Cihazım
Redmi 10 2022
Konular
13
Hocam bence telefoncuya görürün

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba o cihaza yetkisiz yazılım yükleyemezsiniz. bilgisayar varsa uzak bağlantı ile tamirini gerçekleştiririz. Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz..

clkalpp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alparslan
Cihazım
Galaxy J7 Prime
Konular
1
bugün telefoncuya götürdüm durumu anlattım yaparım fakat imei gider dedi, kutunun üstündeki kendi 2 tane imei sini yapacaktı yarın teslim alacağım fakat imei kalıcı olurmu sizce
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba o cihaza yetkisiz yazılım yükleyemezsiniz. bilgisayar varsa uzak bağlantı ile tamirini gerçekleştiririz. Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz..
tamamdır teşekkür ederim, telefoncuya götürmüştüm cihazı yarın alacağım eğer bi sıkıntı olursa size geri dönüş yaparım

Mete0078

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mete0078
Cihazım
Redmi 10 2022
Konular
13
bugün telefoncuya götürdüm durumu anlattım yaparım fakat imei gider dedi, kutunun üstündeki kendi 2 tane imei sini yapacaktı yarın teslim alacağım fakat imei kalıcı olurmu sizce
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

tamamdır teşekkür ederim, telefoncuya götürmüştüm cihazı yarın alacağım eğer bi sıkıntı olursa size geri dönüş yaparım
Onlar IMEI atıyolar cihaza galiba hocam

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27
iyi günler, redmi 9t telefonum brick oldu yanlışlıkla başka telin yazılımını yükledim sadece edl modda pc görüyor onun haricinde fastboot ve recovery ekranına girmiyor acil yardım edebilir misiniz cihaz şuan edl modda
İmei nasıl gidermiş Allah aşkına? Onlar ekstradan ücret kitlemek için gider demişler bence

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Fastboot rom atmak için illa yetkili hesap mı gerekiyor hocam
fastboot rom yükleyebilmek için bootloader kilidi açık, cihazın fastboot moda giriyor olması gereklidir. bunların harici yetki gerektirir..

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
fastboot rom yükleyebilmek için bootloader kilidi açık, cihazın fastboot moda giriyor olması gereklidir. bunların harici yetki gerektirir..
Peki hocam fastboota giren cihaza rom atarken kitlenme ve susma şansı var mı cihazın bu cihaz riskli demiştiniz zamanında

clkalpp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alparslan
Cihazım
Galaxy J7 Prime
Konular
1
arkadaşlar internete giremiyordum cevap veremedim ve sorunu çözmüş bulunmaktayım, ben eskiden telefon teknisyenlikte çalışmıştım ve bilgisayarım tamirdeydi geldi içinde telefonlarla ilgili bir çok program vardı, onları buldum telefonu da telefoncudan geri aldım bana 450 tl ye yaparım demişti, bu çok fazla ve sorunu kendim edl moda alarak dft tool yetkili hesap ile yazılım yükledim sorunu çözdüm.

Üst Alt