Yardım Redmi 9S Sebeke Sorunu

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
20
Merhaba herkese iyi forumlar. Cihazim imei onarimli. Ama bu sabah birden sebeke alamaz oldum.

Bu durumu yasayan ve konu hakkinda bilgisi olan yardim edebilir mi?

Simdiden tesekkurler.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

mavera

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 7
Konular
1
Merhaba herkese iyi forumlar. Cihazim imei onarimli. Ama bu sabah birden sebeke alamaz oldum.

Bu durumu yasayan ve konu hakkinda bilgisi olan yardim edebilir mi?

Simdiden tesekkurler.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Kardeşim onarımı yapan kişi aynı imei yi başka bir cihaza da atmış olabilir. Veya imei nin sahibi eski telefon bir şekilde açılmış olabilir. Dolayısıyla imei kapatılmış. Başka bir sebebi olamaz. Tekrar imei onarımı yapacaksınız.

Size tavsiyem kendinize ait eski bir cihazın imei sini kaydedin ve o cihazı da imha edin.

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
20
Kardeşim onarımı yapan kişi aynı imei yi başka bir cihaza da atmış olabilir. Veya imei nin sahibi eski telefon bir şekilde açılmış olabilir. Dolayısıyla imei kapatılmış. Başka bir sebebi olamaz. Tekrar imei onarımı yapacaksınız.

Size tavsiyem kendinize ait eski bir cihazın imei sini kaydedin ve o cihazı da imha edin.

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Oncelikle cevap icin tesekkur ederim. Benimde ilk aklima gelen bu ihtimaller oldu. Ama isin garip tarafi 112'ye bile baglanmiyor cihaz. Numarayi ceviriyor ama; baglanti yok.

Oyla:

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
20
IMEI sorgulattığınızda kayıtlı çıkıyor mu ?
İmei numarasi kayitli olarak cikiyor. Cidden cok ilginc ve bu durum birden basima geldi...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bootloader açk mı?
Evet Boot acik..

Birde simdi fark ettim. Cihazin tum ozellikler kismindan baktigim zaman NOTE 9 PRO olarak gozukuyor. Mi arama ve mesajlar uygulamasi var cihazda.

Son düzenleme:
Oyla:

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
20
Asliinda cihaz İNDİA NOTE 9 PROYMUS. Bizim burada ise, Bildiginiz Redmi 9S

Oyla:

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
Apsintex, hiç zannetmiyorum hindistan cihazı olduğunu. Cihazınız muhtemelen 9s. Hindistan romu yüklenmiş. 9 pro olarak görünür. Diğer türlü hindistan 9 pro cihazı Türkiye de bulup satın almanız biraz zor.

Şebeke konusu ise karışık. Bu forumda öyle çok gördük ki. Youtubeden video izleyip imei atanmı dersin, sağdan soldan duydukları ile yarım yamalak yapanmı dersin. Sizinkinin durumunu bilemem ama işin ehli birisi yapmazsa er geç sorunlar çıkıyor. Hiç çıkmazsa ilk güncellemede çıkıyor. İmei hatası olduğuna eminseniz oldukça iddialı ustalar var ücretli onarımlar bölümünde.

Oyla:

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
20
Apsintex, hiç zannetmiyorum hindistan cihazı olduğunu. Cihazınız muhtemelen 9s. Hindistan romu yüklenmiş. 9 pro olarak görünür. Diğer türlü hindistan 9 pro cihazı Türkiye de bulup satın almanız biraz zor.

Şebeke konusu ise karışık. Bu forumda öyle çok gördük ki. Youtubeden video izleyip imei atanmı dersin, sağdan soldan duydukları ile yarım yamalak yapanmı dersin. Sizinkinin durumunu bilemem ama işin ehli birisi yapmazsa er geç sorunlar çıkıyor. Hiç çıkmazsa ilk güncellemede çıkıyor. İmei hatası olduğuna eminseniz oldukça iddialı ustalar var ücretli onarımlar bölümünde.
Oda ihtimal dahilinde. Ama bu cihaz Hindistan da 9 Pro diye geciyor. Rom hindistan romu zaten. Bu repair islemini ben yapmadim. Fakat, bu cihazin gecmisinide az cok biliyorum. Aktif ve sorunsuz kullanilan bir cihazdi. Ama dediginiz ihtimaller de mumkun. Durum cok garip sadece.. birden kesilen sebeke ve 112 bile aranmiyor.

Yarin bu romu yukleyip.. tekrar reapair yapmayi dusunuyorum. Bende ilk defa karsilastim. Cidden cok acayip bir durum. :)

Oyla:
Üst Alt