Yardım Redmi 9C - Arama sorunu

RedMi-SinKa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
sinKa
Cihazım
Redmi 9c
Konular
2
Arama kısmına girince " Bu cihaz desteklenmediğinden sesli aramalar düzgün şekilde yapılamayabilir " şeklinde bir uyarı veriyor.

çözümü bilen var mı?

Özen Dayanıklı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özen
Cihazım
RedmiNote9
Konular
0
Arama kısmına girince " Bu cihaz desteklenmediğinden sesli aramalar düzgün şekilde yapılamayabilir " şeklinde bir uyarı veriyor.

çözümü bilen var mı?
Bende de bu sorun ortaya çıktı bugün. Her yere baktım bulamadım sonunda kendim buldum en azından buraya yazıyım aynı sorunla karşılaşan olursa çözer problemi. Şimdi google play store git arama çubuğuna telefon yaz. Cihazında yüklü olan uygulamayı aç ordan. Sonra onu kaldır ve güncelleye bas. Sorunun çözümü bu kadar basit aslında:)

omeremre23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
3
Bende de bu sorun ortaya çıktı bugün. Her yere baktım bulamadım sonunda kendim buldum en azından buraya yazıyım aynı sorunla karşılaşan olursa çözer problemi. Şimdi google play store git arama çubuğuna telefon yaz. Cihazında yüklü olan uygulamayı aç ordan. Sonra onu kaldır ve güncelleye bas. Sorunun çözümü bu kadar basit aslında:)
Adamsın kardeşim sayende bu sorundan kurtuldum. Android 12L kullanıyorum bende de aynı hatadan veriyordu sürekli. Güncellemeleri kaldır diyince düzeliyor. Yalnız bende uygulamayı güncelle diyince aynı hata devam ediyor. Şimdilik Arama uygulamasının eski sürümünü kullanıcam artık.

Üst Alt