Soru Redmi 9A Mi Hesabı Kurtarma

Büşra Bozkurtttt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Büşra
Cihazım
Redmi 9A
Konular
1
Mayıs Haziran gibi bu cihazı aldım ilk defa kullanıyorum mi hesabını fazlasıyla aceleye getirerek açmışım ki 2 senedir telefon kullanmıyordum.. E posta eklememisim ve geçenlerde telefon numaramı değiştirdim ulasamiyorum kod felan. Yedeklemelerim felan çoğu kapalı zaten de bı sıkıntı olursa telefon kitlenirse felan benim icin baya problem olucak eşim anlayissiz biri herşeyin kabahatlisi ben oluyorum malesf. Hesap kurtarma işlemi yaptım fakat tam işlem bitimi ülke felan sordu turkey yok :/ china yaptı sanırım direk red verdiler aklımı oynatmak üzereyim nerden aldım bu telefonu :/

Ekli dosyalar

• IMG_20210928_011512.jpg
    IMG_20210928_011512.jpg
    4,1 MB · Görüntüleme: 12

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Baktim evet buldum fakat yazdığım o yorumu komple kaldıramadım . Normalde anlarım da ime numarası biraz canımı sıkmıstı 🤦🏻
Mesajlarınızı tamamen silemezsiniz, sadece düzenleyebilirsiniz. IMEI bilgisi içeren resim ise zaten kaldırılmıştı. Umalım da art niyetli bir kişi kaldırılana kadar görmemiş olsun.

Oyla:

Büşra Bozkurtttt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Büşra
Cihazım
Redmi 9A
Konular
1
Mesajlarınızı tamamen silemezsiniz, sadece düzenleyebilirsiniz. IMEI bilgisi içeren resim ise zaten kaldırılmıştı. Umalım da art niyetli bir kişi kaldırılana kadar görmemiş olsun.
Umarim 🤲🤧 Allah razı olsun yanlışlıkla göndermiş bulundum fakat becerip kladiramadim buda benim hatam..

Oyla:
Üst Alt