Yardım Redmi 9A Kapandı, Açılmıyor

cansınız07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kenan
Cihazım
redmi 9a
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
GLOBAL
Telefon Modeli
REDMİ 9A
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Redmi 9a global telefonum var dün bilgisayara taktım bir program yüklemek için fakat bir daha açılmadı telefon kapandı power tuşuna diğer tuşlara bastım gene bir fayda etmedi. Bilgisayara taktığımda usb ile dırınk ses geliyor ama görmüyor sarja takıyorum tık yok neden acaba yazılımı falan mı çökmüştür bilgisi olan cevaplarsa sevinirim. . .

Moderatör tarafında düzenlendi:

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
bu uygulamayı açıp sol üstteki driver kısmından driverları kurun ayrıca bu konuya da bir göz atın: Uygulama - Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu BU ARADA forum kurallarını okumadan bir daha böyle paylaşımlar yapmayın. tüm harfleri büyük yazıp aynı konudan iki tane açmışsınız daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim iyi forumlar...

Oyla:

cansınız07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kenan
Cihazım
redmi 9a
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu uygulamayı açıp sol üstteki driver kısmından driverları kurun ayrıca bu konuya da bir göz atın: Uygulama - Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu BU ARADA forum kurallarını okumadan bir daha böyle paylaşımlar yapmayın. tüm harfleri büyük yazıp aynı konudan iki tane açmışsınız daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim iyi forumlar...
teşekkür ederim yeni olduğum için bilemedim afola, ustam merhaba benim redmi 9a telefonum var dün pc ye taktım bir twrp yükledim sanırım sürüm uymadı yazılım çöktü telefon kapandı açılmıyor tüm tuşlara basıyorum gene tepki vermiyor sarja takıyorum gene tepki yok pc ye taktığımda dırınk ses geliyor bağlandığına dair ama usb bilinmeyen aygıtlar diyor görmüyor sorun nedir nasıl çözebiliirm lütfen yardım edin? brick olmuş sanırım cıhaz

Oyla:

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
REDMİ 9A GLOBAL TELEFONUM VAR DÜN BİLGİSAYARA TAKTIM BİR PROGRAM YÜKLEMEK İÇİN FAKAT BİR DAHA AÇILMADI TELEFON KAPANDI POWER TUŞUNA DİĞER TUŞLARA BASTIM GENE BİR FAYDA ETMEDİ. BİLGİSAYARA TAKTIĞIMDA USB İLE DIRINK SES GELİYOR AMA GÖRMÜYOR SARJA TAKIYORUM TIK YOK NEDEN ACABA YAZILIMI FALAN MI ÇÖKMÜŞTÜR BİLGİSİ OLAN CEVAPLARSA SEVİNİRİM...
ses kısma ve güç tuşlarına basılı tutun fastboot ekranı geliyorsa sıkıntı yok ama hardbrickte olmuş olabilir programdan kastınız nedir bilmiyorum ama bl kilidiniz açıksa twrp yükleyin ordan rom yükleme işlemlerinizi yapın daha kolay olur fastboot ile rom yükleme bilginiz az ise herneyse dediğim gibi işleminizi tam anlamadım programdan kastınız twrp mi eğer öyle ise elimde tek tık ile twrp yükleme var sizin cihazınıza uyarlayp atabilirim(elimde ki poco x3 pro ya ait çünkü

Oyla:

cansınız07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kenan
Cihazım
redmi 9a
Konular
4
ses kısma ve güç tuşlarına basılı tutun fastboot ekranı geliyorsa sıkıntı yok ama hardbrickte olmuş olabilir programdan kastınız nedir bilmiyorum ama bl kilidiniz açıksa twrp yükleyin ordan rom yükleme işlemlerinizi yapın daha kolay olur fastboot ile rom yükleme bilginiz az ise herneyse dediğim gibi işleminizi tam anlamadım programdan kastınız twrp mi eğer öyle ise elimde tek tık ile twrp yükleme var sizin cihazınıza uyarlayp atabilirim(elimde ki poco x3 pro ya ait çünkü
brick olmuş sanırım ustam tuşlar hiç bir tepki vermiyor pcye taktığımda usb bilinmeyen aygıtlar ile bağlanıyor

Oyla:

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
teşekkür ederim yeni olduğum için bilemedim afola, ustam merhaba benim redmi 9a telefonum var dün pc ye taktım bir twrp yükledim sanırım sürüm uymadı yazılım çöktü telefon kapandı açılmıyor tüm tuşlara basıyorum gene tepki vermiyor sarja takıyorum gene tepki yok pc ye taktığımda dırınk ses geliyor bağlandığına dair ama usb bilinmeyen aygıtlar diyor görmüyor sorun nedir nasıl çözebiliirm lütfen yardım edin? brick olmuş sanırım cıhaz
fastboot moduna girmeye çalışın dediğim gibi girmiyor ise hardbrick olmuştur EDL moda girip düzeltilmesi lazım H.kadioglu hocama ulaşın buraya da bakabilirsiniz :Servis Hizmeti - Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Oyla:

cansınız07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kenan
Cihazım
redmi 9a
Konular
4
fastboot moduna girmeye çalışın dediğim gibi girmiyor ise hardbrick olmuştur EDL moda girip düzeltilmesi lazım H.kadioglu hocama ulaşın buraya da bakabilirsiniz :Servis Hizmeti - Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri
fastboot moduna girmiyor tepki vermiyor telefon hardbrick olmuş sanırım ustam nasıl olacak? yaparsa servis ne kadar ucret gider bootloader kilitli birde mi hesabıda var üstünde şifresinide unutmuşum sorun çıkarmaz mı ? mi hesabı

Oyla:

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
fastboot moduna girmiyor tepki vermiyor telefon hardbrick olmuş sanırım ustam nasıl olacak? yaparsa servis ne kadar ucret gider bootloader kilitli birde mi hesabıda var üstünde şifresinide unutmuşum sorun çıkarmaz mı ? mi hesabı
bu işin piri H.kadioglu dur mi hesabı bypasslıyo sanırım siz muhakkak bu teknisyenimize ulaşın ve Servis Hizmeti - Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri buraya da yazın derim gerekli bilgileri alırsınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kendisi teknisyen olduğu için en doğru bilgiler bu hocamızdadır

Oyla:
Üst Alt