Yardım Redmi 9 Veri Kurtarma Model No: M2004J19G

• Konbuyu başlatan msn_ci
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 175

msn_ci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi 9
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5.6
Telefon Modeli
Mi 9
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba iyi forumlar,

Redmi 9 telefonum var telefon ayarlarından baktığımda model numarası olarak M2004J19G görüntülemekteyim.

MIUI sürümü = MIUI Global 12.5.6Kararlı 12.5.6.0(RJCMIXM)

Usb hata ayıklama modunu aktif edip bilgisayara bağlıyorum fakat yinede Stellar data kurtarma uygulamasına telefon deposu yansımıyor.

Kısacası telefonumu bilgisayarıma bir diskmiş gibi bağlamak ve bilgisayar uygulaması ile veri kurtarmak istiyorum.

Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Harici disk şeklinde gösterip veri kurtaramazsınız. Bunun için depolama cihazı fat32 yada ntfs olarak görünmesi gerekmekte (hafıza kartı, harici disk vs gibi) Zaten uygulamanın sitesinde aşağıdaki açıklama yapılmış.

Stellar Photo Recovery yazılımı, sabit sürücüden, SD Karttan, Flash Bellek Kartlarından, Pen Drive' dan veya diğer harici depolama ortamlarından yalnızca Fotoğrafları, Videoları ve Müzik dosyalarını kurtarır.

Oyla:

msn_ci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi 9
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Harici disk şeklinde gösterip veri kurtaramazsınız. Bunun için depolama cihazı fat32 yada ntfs olarak görünmesi gerekmekte (hafıza kartı, harici disk vs gibi) Zaten uygulamanın sitesinde aşağıdaki açıklama yapılmış.

Stellar Photo Recovery yazılımı, sabit sürücüden, SD Karttan, Flash Bellek Kartlarından, Pen Drive' dan veya diğer harici depolama ortamlarından yalnızca Fotoğrafları, Videoları ve Müzik dosyalarını kurtarır.
Peki öneriniz nedir ? Benim bu telefonda 2 sene önce sildiğim fotoğrafları kurtarmam gerekiyor.
Yok mudur bunun bir çaresi ?

Oyla:
Üst Alt