Yardım Redmi 9 t siyah ekran açılmıyor Com 9008 goruyor

Efsane5105

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
3
Abiler kardeşler yardım telefonu kapatınca acilmiyor dün sabah batarya uyarısı geldi şans eseri açıldı fakat kapatınca bı daha açılmadı bu 2 i kez başıma geliyor kapalı haldeyken Qualcom com baglantisini görüyor bilgisayarda batarya kapağını soktum batarya pimini çıkardım geri taktım yine açılmadı. Bilgisi olanlar veya yardımcı olabilecekler lütfen yardımcı olsun.

Qoualcom Com 9008 bağlantısı görüyor PC de

Telefon modeli redmi 9t

Fastboot moda geçmiyor

Bootloader açık

Mi flash ile rom yemiyor. En fazla %19 da kaliyor

Edl moda girmiyor fakat bataryayı taktigimda hep edl modda gibi

ücretli veya ücretsiz yardımlarınızı bekliyorum

Not; tekrar söylüyorum şarjı bitince geri şarja takınca aciliyor

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Cihazda donanımsal arıza var gibi duruyor. Teknikçi birisinin kontrol etmesi daha doğru olacaktır.

Oyla:

Efsane5105

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihazda donanımsal arıza var gibi duruyor. Teknikçi birisinin kontrol etmesi daha doğru olacaktır.
Ne gibi arıza mesela abim bu olay ilk başta başıma şöyle geldi CMD minibal adb ekranindan fasboot mode alma kodunu yazdım enter yaptım kapandı açılmadı sonra bu bağlantı geldi o gün aralıklarla açma tuşuna basılı tuttuğum zaman cihaz açıldı komple şarjı bitince şarja taktigimda açılmadı yine şarjı sonuna kadar bitti güç tuşuna basılı tuttuğunda batarya ibaresi gelip giderken şarja taktım kendi kendine açıldı cihaz şarjını %100 yapınca cihazı denemek amaçlı kapattım bı daha açılmadı keşke yeniden başlat yapıp ses kısmaya basılı tutup fasboot moduna alıp yazılım atsaydim 😔

Oyla:

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
S23, Mi 9 SE
Konular
38
Cmd den rom atmayı denediniz mi? Mi flash her zaman düzgün çalışmıyor

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Yazılım atılınca açılacağını düşünüyorsanız ve qualcomm port veriyorsa uzak bağlantı ile biz ona yazılım atarız. Şarja takınca açılıyor yoksa açılmıyor gibi okudum soket arızası falan aklıma geldi

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Yazılım atılınca açılacağını düşünüyorsanız ve qualcomm port veriyorsa uzak bağlantı ile biz ona yazılım atarız. Şarja takınca açılıyor yoksa açılmıyor gibi okudum soket arızası falan aklıma geldi
Hocam aynı sorun da bende var telefon normal çalışıyordu magisk yüklüydü twrp vardı bende temizlensin diye mi flash la yazılım yükledim başarılı olarak yukledi ama simdi sadece titriyor LCD arka plan ışığı yanıyor siyah ekran 1 sn sonra kapanıyor nasil bir işlem yapabiliriz

Oyla:

Efsane5105

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
3
Hocam aynı sorun da bende var telefon normal çalışıyordu magisk yüklüydü twrp vardı bende temizlensin diye mi flash la yazılım yükledim başarılı olarak yukledi ama simdi sadece titriyor LCD arka plan ışığı yanıyor siyah ekran 1 sn sonra kapanıyor nasil bir işlem yapabiliriz
Ses kısma ile açma tuşuna bas fasboot a geçiyorsa yazılım kurtarabilir

Oyla:
Üst Alt