Yardım Redmi 9 T Güncellemede Kilitlendi

erm1sh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi 9T (lime)
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Stock ROM
Telefon Modeli
Redmi 9T
Bootloader Kilidi
Kapalı
İyi forumlar dilerim.

Bugün Redmi 9T cihazımı güncellerken benim dikkatsiz bir anımda yaptığım bir hata sonucu telefonum kilitlendi ve "This system has been destryoed." uyarısıyla karşılaştım.

Sonrasında cihazıma stok ROM atmaya çalıştım fakat cihazımın kilidini daha önce hiç açmadığım için ekteki hata ile karşılaşıyorum. Dosyalarıma ve Android'e erişimim olmadığı için farklı bir yol izleyerek kilidi açmak zorunda olduğumun farkındayım fakat ne yapmam gerektiği konusunda bilgi sahibi değilim. Yardımcı olmak isteyen ve olabilecek herkse minnetarım.

Ekli dosyalar

• powershell.png
    powershell.png
    35,1 KB · Görüntüleme: 14

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
cihaz brick olmadan önce yapılmış bootloader başvurusu varsa açarsınız yoksa şuanda açılmaz teknik destek almanız gerekli. EDL için arka kapağı sökerseniz biz uzak bağlantı ile hallederiz..

Oyla:

erm1sh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi 9T (lime)
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cihaz brick olmadan önce yapılmış bootloader başvurusu varsa açarsınız yoksa şuanda açılmaz teknik destek almanız gerekli. EDL için arka kapağı sökerseniz biz uzak bağlantı ile hallederiz..
Cihazımın garantisi devam ediyor. Nasıl bir yol almam gerekir? Arkayı açmak istemiyorum. Garantiye göndersem daha iyi olmaz mı?

Oyla:
Üst Alt