Yardım REDMİ 9 (Redmi) Başlangıç Ekranınd Kaldı

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
21
Başlıkta bahsettiğim gibi.. REDMİ 9 cihazım başlangıç ekranında kaldı. PC Görüp-Görmüyor bu şekilde döngüne. FASTBOOT ve RECOVERY menüsüne giriş yapamıyorum. Cihaz kapanmıyorda açılmıyorda.. Pili söktüm. Kablo ve giriş değiştirdim ama sonuç aynı. Konu ahkkında bilgisi olan yardım edebilirse çok müteşekkür kalırım.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
ne tür bir işlemden sonra bu hale geldi? yazılımsal bir müdahale olmadı ve durup dururken bu şekilde kaldıysa donanımsal arızadır..

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
21
ne tür bir işlemden sonra bu hale geldi? yazılımsal bir müdahale olmadı ve durup dururken bu şekilde kaldıysa donanımsal arızadır..
İlk başta sürüm düşürme yapılıyor. Daha sonrasında cihaz anti rolback yiyor ve hata veriyor. Devamında Global 12.5 atılıyor fakat, buraya kadar bir çok hata vs alınıp güç bela, fastboot' alınıp yazlım işlemi yapılıyor. Ama bir sorun var. Sürüm düşürme yapıklırken CLEAN AND LOCK seçiliyor ve bu yüzdende 12.5 sonrası boot kapanıyor. Ve cihaz 5-10 dakika arası çalışıp donup kapanıyor. Daha sonrasında tool ile eng rom yüklenip repair yapılmak isteniyor. ENG yüklenip repair yapılıyor. Sonrasında globele dönüş işlemi için bootloader açılmak isteniyor. Fakat cihaz brom moda alındığında sürekli toolda -1 hatası veriyor ve redmi yazısında kalıyor. Brom yapıldığı zaman pc işleme başlarken görüyor sonrasında tanımıyor. 3 adet kablo ve port denendi ama sorun yine aynı. Ses kısma ile power'a basınca cihaz kapanıyor ama; bu işlem yapılmaz ise, REDMİ yazısında kalıyor. Yada se kısma power ile kapattıktan sonra pc yada şarja bağlayınca kendiliğinden açılıyor yine aynı yazıda kalıyor.

Üst Alt