Çözüldü Redmi 9 Bootloader Kilidi

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Redmi 9 cihazımın bootloader kilidini açmayı düşünüyorum değerli hocalarım telefon farklı olduğu ve forumda bu konu ile alakalı konu bulamadığım için bir konu açma gereği duydum
telefonum imei repairli imei çakılmış yani ama bootloader kapalı 1. imei yerinde duruyor kayıtsız 2. imei kayıtlı bir telefonun imei si acaba booloader kilidi açsam imei null olur mu yada başıma bi sıkıntı gelirmi değerli cevaplarınızı bekliyorum birde hesap ve cihaz ekleme kısmına 2 3 kere bastım biyebilirim hiç bootloader açmadım hayatımda o yüzden soruyorum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bahsettiğim telefon resimdki gibi

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
hesap ve cihaz ekleye birden fazla tıklamanız süreye etki etmez onunla ilgili sıkıntı yok. ama bootloader kilidi açılırken cihaz sıfırlanacağı için muhtemelen imeiler orjinale dönecektir. MTK cihazlarda çift imei olması bootloader açılması için yeterli. bootlaoder kapalı imei atılmış note 9 ve redmi 9 larda imei 1 duruyorsa bootloader açılabiliyor..

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
hesap ve cihaz ekleye birden fazla tıklamanız süreye etki etmez onunla ilgili sıkıntı yok. ama bootloader kilidi açılırken cihaz sıfırlanacağı için muhtemelen imeiler orjinale dönecektir. MTK cihazlarda çift imei olması bootloader açılması için yeterli. bootlaoder kapalı imei atılmış note 9 ve redmi 9 larda imei 1 duruyorsa bootloader açılabiliyor..
Hocam çok teşekkürler

yasinh37

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
23
Hocam bende de note 10s var sim 1 orijinal 2 tamirli. Bl kilidi açacağım. IMEI gidermi acaba?

yasinh37

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
23
Yöntemini bilmek gerek.. giden yöntem var gitmeyen yöntem var..

Yani sim1 e takip normal xiaomilerdeki gibi açabilirim degilmi? Peki IMEI giderse kaça yaparsinjz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu cihazı pek bilmiyorum normal Xiaomi gibi açsam cihaz çökmez degilmi ? IMEI giserse kaça yaparsınız

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Yani sim1 e takip normal xiaomilerdeki gibi açabilirim degilmi? Peki IMEI giderse kaça yaparsinjz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu cihazı pek bilmiyorum normal Xiaomi gibi açsam cihaz çökmez degilmi ? IMEI giserse kaça yaparsınız
Kilit açma işlemi tüm xiaomilerde standart.. Özel mesaj ile bilgi alabilirsiniz..

Üst Alt