Yardım Redmi 8A Otomatik Kapanıp Açılıyor

MollaCelali

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mollacelali
Cihazım
xiaomi redmi 8a
Konular
1
Merhaba,

Şu an telefonun otomatik kapanıp açılıyor. Kabloyu taktım bir hareket olmadı. Tuşlara bastım değişmedi. Root için denedim bir işlem yapmadı. Şu an hala kapanıp açılıyor. Bataryayı da sökemiyorum. Ne yapacağım? Acilen destek lazım. Daha telefonu alalı 3 ay oldu. Yardımınız lazım ne yapayım. Şarjı bitinceye kadar bekleyeceğim ama o zaman kadar birşeyler olabilir.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Merhaba,

Şu an telefonun otomatik kapanıp açılıyor. Kabloyu taktım bir hareket olmadı. Tuşlara bastım değişmedi. Root için denedim bir işlem yapmadı. Şu an hala kapanıp açılıyor. Bataryayı da sökemiyorum. Ne yapacağım? Acilen destek lazım. Daha telefonu alalı 3 ay oldu. Yardımınız lazım ne yapayım. Şarjı bitinceye kadar bekleyeceğim ama o zaman kadar birşeyler olabilir.
Güç tuşuna uzun süreli (20 saniye) basın hocam .

Oyla:

MollaCelali

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mollacelali
Cihazım
xiaomi redmi 8a
Konular
1
1 dak. bastım boot ekranı açıldı ve root ettim. 1 kere açıldı. sonra yin kapandı. şimdi bir daha root ettim açıldı. hemen rehberimi atacam yine kapanacak gibi. teşekkürler. birşey olursa yine yazarım.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
1 dak. bastım boot ekranı açıldı ve root ettim. 1 kere açıldı. sonra yin kapandı. şimdi bir daha root ettim açıldı. hemen rehberimi atacam yine kapanacak gibi. teşekkürler. birşey olursa yine yazarım.
Geçmiş olsun hocam İnşallah bir sıkıntı olmaz.

Oyla:
Üst Alt