MIUI 11 Redmi 8A MIUI 11 Global Kararlı V11.0.2.0 PCNMIXM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi 8A MIUI 11 Global Kararlı V11.0.2.0 PCNMIXM

Güncelleme yöntemleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

OTA indirme bağlantısı;

Recovery indirme bağlantısı ;

Fastboot indirme bağlantısı;
Paylaşıldığında eklenecektir.

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.

Miuier19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Miuier19
Cihazım
Redmi 8A
Konular
2
Şu anda global rom redmi 8A telefonumda kurulu ve telefonumu Mi_Unlock ile unlock yapabildim. TWRP' yi başarılı bir şekilde yükledim ancak telefonu yukarı tuşu+güç tuşunu birlikte tutarak açtığımda TWRP arayüzü açılmıyor, onun yerine Reboot - Wipe Data - Connect with MiAssistant şeklinde altalta gözüken bu yazılar çıkıyor. Bir yerde okumuştum TWRP' nin tam anlamı ile kurulması için Wipe Data yapılması, böylece veri bölümünün şifresinin kaldırılması gerekiyormuş. Acaba ne yapmam gerekiyor karar veremedim, yardım rica ediyorum.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Şu anda global rom redmi 8A telefonumda kurulu ve telefonumu Mi_Unlock ile unlock yapabildim. TWRP' yi başarılı bir şekilde yükledim ancak telefonu yukarı tuşu+güç tuşunu birlikte tutarak açtığımda TWRP arayüzü açılmıyor, onun yerine Reboot - Wipe Data - Connect with MiAssistant şeklinde altalta gözüken bu yazılar çıkıyor. Bir yerde okumuştum TWRP' nin tam anlamı ile kurulması için Wipe Data yapılması, böylece veri bölümünün şifresinin kaldırılması gerekiyormuş. Acaba ne yapmam gerekiyor karar veremedim, yardım rica ediyorum.
Merhaba, tekrardan Twrp yüklemeyi dener misiniz?

Miuier19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Miuier19
Cihazım
Redmi 8A
Konular
2
Tekrar başarılı bir şekilde yükledim sonuç aynı. Twrp arayüzü açılmıyor. Ben şu anda Redmi 8A Global 11.0.1 versiyonunu kullanıyorum, sanırım TWRP kullandığım bu versiyona uygun değil, o yüzdendir. Beklemek gerekir diye düşünüyorum.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Yeni Güncelleme ;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt