Soru Redmi 8

sem71

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEMİH
Cihazım
XİAOMİ REDMİ 7
Konular
16
Bu model sizce nasıl kullanan varsa bilgi verebilir mi ?

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Kullanmak nasip olmadı ama bu gün inceledim... Fiyatına göre mükemmel telefon. En çok hoşuma giden nokta, arka tasarımı oldu. Saçma sapan kamera çıkıntısı yok...

Oyla:

Tuxs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ESR
Cihazım
Mi9 T Pro 6/128
Konular
2
Fiyatına göre 5000 mah batarya var Snapdragon 439 mevcut oyunlara çok düşkün birisiyseniz pek tat vermeyebilir ama gündelik kullanımda bir sıkıntı yaşatmaz babam Nokia 5 kullanıyor Snapdragon 430 mevcut gündelik kullanımda hiçbir sıkıntısı yok herşeyin üstesinden gelebiliyor enerji tüketimi alt bir işlemci buna bağlı olarak verdiği performansta biraz düşüş var tabi oda normal. Alırsanız sizi çok memnun eder gündelik kullanımda f/p cihazlardan birisi. Nokia 5'i babama almasaydık tercih edeceğimiz model bu olurdu kesinlikle ama 6.22 inç boyutu var Nokia 5 de 5.1 inç küçük telefon diyebileceğimiz seviyeye biraz daha yakın bu piyasada.

Oyla:

Abdullah Aydoğan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Redmi 8
Konular
4
3 gündür bu telefonu kullanıyorum.

Batarya performansı çok iyi, arayüzü gayet akıcı ve hızlı çalışıyor, uygulamalar arası geçişlerde çok fazla takılma olmuyor. Yüz tanıma özelliği güzel çalışıyor, kameradan yüz tanıma yaptığı için düşük ışık koşullarında bazen yavaş çalışabiliyor. Ekranın büyük olmasına rağmen alıştım. Telefon kalın olduğu için cebime sokmakta bazen zorlanıyorum. :)

İçinden çıkan silikon kılıf kaliteli duruyor. Siyah renkli modelden siyah renkli kılıf çıkıyor.

Kamera performansını pek beğenemedim.

Genel anlamda iş gören ve keyifle kullanılabilecek bir cihaz.

Oyla:

OgulcanRM7

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğulcan
Cihazım
Xiaomi Redmi 7
Konular
2
1250tl ye snapdragon 439 vericeksin ve sadece güzel ışıkta iş çıkarabilen bi kameraya sahip olucaksın . ayrıca o kalın büyük kasaya 2 küçük kamera çirkin durmasına sebebiyet veriyor bende var memnun değilim keşke redmi 7 den şaşmasaydım en azından rm7 snapdragon 630 kullanıyor

Oyla:
Üst Alt