Yardım Redmi 8 pro yeni gelen güncelleme

Selvizek

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İshak
Cihazım
Xioami
Konular
3
Bugün gelen yeni güncelleme sonrasında telefonu yeniden başlattım ama uygulamalar açılmıyor. 'Uygulamaları açmadan önce cihazınız tamamen yeniden başlatana kadar bekleyin' hatası veriyor. 2-3 Kez yeniden başlattım hala aynı hata ne yapabilirim.

akkor006

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
k20 pro
Konular
12
Merhaba siz neden başlattınız?
Kurulum bitince zaten telefon yeniden başlıyor.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selvizek

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İshak
Cihazım
Xioami
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba siz neden başlattınız?
Kurulum bitince zaten telefon yeniden başlıyor.

Zaten kendisi yeniden başlattı her güncellemeden sonra olan aynı şeyi yaptı ama hiçbir uygulamaya giremiyorum şu an

akkor006

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
k20 pro
Konular
12
O zaman telefonu sıfırlamanız gerekiyor.
Ayarlardan telefonu fabrika ayarlarına çekin.
Çünkü kurulumdan kaynaklı bir hata var.
Telefon sıfırdan kendini tekrar kursun.

Adagünes

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adagünes
Cihazım
Red mi 8 pro
Konular
0
Bugün gelen yeni güncelleme sonrasında telefonu yeniden başlattım ama uygulamalar açılmıyor. 'Uygulamaları açmadan önce cihazınız tamamen yeniden başlatana kadar bekleyin' hatası veriyor. 2-3 Kez yeniden başlattım hala aynı hata ne yapabilirim.
Merhaba,aynı problem dün bende de oldu maalesef.dünden beri telefonu kullanamıyorum.telefonu sıfırlayabilmek için önce yedeklemek gerekiyor ancak bana yedekleme için dahi izin vermiyor.içindeki verileri kaybetmek de istemiyorum.yarın teknik servise götüreceğim.siz çözebildiniz mi sorunu?

Selvizek

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İshak
Cihazım
Xioami
Konular
3
Merhaba,aynı problem dün bende de oldu maalesef.dünden beri telefonu kullanamıyorum.telefonu sıfırlayabilmek için önce yedeklemek gerekiyor ancak bana yedekleme için dahi izin vermiyor.içindeki verileri kaybetmek de istemiyorum.yarın teknik servise götüreceğim.siz çözebildiniz mi sorunu?
Hayır bende de aynı yedekle yapmaya izin vermiyor fabrika ayarlarına da geri dönmek istemiyorum bir sürü bilgi var içinde yarın telefoncuya vericem ben de büyük ihtimalle manuel 12.0.5 kurulması lazım

siphsak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
METİN
Cihazım
Redmi Note 8pro
Meslek
Hemsire
Konular
1
dostum sen yine telefonu açabilmişin benim telefon açılmıyor suan reboot menude kaldi. fast boot menuye gireyim dedim oda olmadı telefona format atmadan kurtarmanın yolunu arıyorum.

Selvizek

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İshak
Cihazım
Xioami
Konular
3
dostum sen yine telefonu açabilmişin benim telefon açılmıyor suan reboot menude kaldi. fast boot menuye gireyim dedim oda olmadı telefona format atmadan kurtarmanın yolunu arıyorum.
Tek çare telefoncu gibi aynı telefon tanıdığımda var o da yaptı güncellemeyi bir sıkıntı olmadı ama bizim çöktü yani bizlik bir şey de yok senin olay daha bir acayip

Üst Alt