Rom Redmi 8 Global Kararlı v11.0.10.0 PCNMIXM İndirme Bağlantısı

kutluksad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nasıf Ali
Cihazım
4G
Konular
0
Merhaba,bu konuyu inceleyebilirsiniz.
eyvallah hocam eline sağlık. ilaç gibi oldu bu makale. bizim buralarda çok elektrik kesiliyor bu sıralar o yüzden fastboot'tan yüklerken elektrik kesilirse nolacak diye düşünmeden edemiyordum. şimdi twrp ile yükleyeceğim inşallah. o daha mantıklı gibi geldi.

kutluksad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nasıf Ali
Cihazım
4G
Konular
0
Merhaba,bu konuyu inceleyebilirsiniz.
hocam romu fastboot üzerinden sorunsuz şekilde kurdum. açıldı kurulumu yaptım. bu şekilde 1-2 saatlik kullanımdan sonra kendi kendine kapatma tuşu takılıymış gibi davranmaya başladı. ana ekrandayken kapatma ekranı geliyor kendiliğinden, sonra kapanıp açılıyor. recovery'de de kapanıp açılıyor vs. ilk başta mantıken donanımsal gibi geldi. ancak sonrasında zorla wipe data yaptım recovery üzerinden. şu anda yeniden kurulumunu yaptım kapanıp açılmıyor. format atınca düzelmesi sorunun muhtemelen yazılımsal olduğunu düşündürdü. acaba bu problem neyden kaynaklandı? rom'un kurulumu esnasında bir problem mi oluştu ve tekrar etmesi halinde ne yapmalıyım tavsiyeleriniz nelerdir? şimdiden teşekkür ederim.

senol1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7.0
Cihazım
redmi not 4
Konular
7
hocam romu fastboot üzerinden sorunsuz şekilde kurdum. açıldı kurulumu yaptım. bu şekilde 1-2 saatlik kullanımdan sonra kendi kendine kapatma tuşu takılıymış gibi davranmaya başladı. ana ekrandayken kapatma ekranı geliyor kendiliğinden, sonra kapanıp açılıyor. recovery'de de kapanıp açılıyor vs. ilk başta mantıken donanımsal gibi geldi. ancak sonrasında zorla wipe data yaptım recovery üzerinden. şu anda yeniden kurulumunu yaptım kapanıp açılmıyor. format atınca düzelmesi sorunun muhtemelen yazılımsal olduğunu düşündürdü. acaba bu problem neyden kaynaklandı? rom'un kurulumu esnasında bir problem mi oluştu ve tekrar etmesi halinde ne yapmalıyım tavsiyeleriniz nelerdir? şimdiden teşekkür ederim.
Romu yükledikten sonra reset atılması gerekiyor

Üst Alt