Çözüldü redmi 8 fastboot sorunu

Fairplay33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Savas
Cihazım
Redmi 8 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global rom redmi 8
Telefon Modeli
redmi 8
Bootloader Kilidi
Açık
redmi 8 32 gb 3 ram olan telefona twrp yuklemek istedim minimal adb hata verdi twrp yukleme aracıyla yuklemeye calıştım telefon bi ara acıldı fakat kablosuz ag calışmıyordu vede arama yapamıyordum twrp menüsünden temizleme yaptım kısacası tel fastboot modundan bir türlü çıkmıyor global rom yuklenmiyor neyi yüklemeye çalıssam bi hata ile karşılaşıyorum telefonun botlader kilidi vs herşeyi açık fastboot modundan nasıl çıkarım telefona romu nasıl yüklerim yardımcı olursanız sevinirim

Çözüm
sorunu uzun bi arastırmadan sonra çozebildim yardımcı olan forum uyelerine sonsuz teşekkür ederim sorunu şu şekilde çözdüm xda sitesinde

Ben de aynı sorunu yaşadım. Mi Flash Aracını unutun. Açılan romun klasöründeki "flash_all.bat" betiğini çalıştırın ve bitene kadar bekleyin.

Fastboot'u yüklemediyseniz, aşağıdakileri yapın:
1. Mi flash aracının sıkıştırmasını açtığınız klasöre gidin ve "Kaynak/Üçüncü Taraf/Google/Android" alt klasörüne gidin.
2. Tüm içeriği (fastboot.exe dahil) kopyalayın ve rom'u açtığınız (ve komut dosyasının bulunduğu) klasöre yapıştırın.
3. Klasörde bir terminal penceresi açın ve "flash_all.bat" betiğini çalıştırın.
4. Komut dosyası çalışana kadar bekleyin.

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
Farklı USB portu ve farklı mi flash sürümü ile de test ettiğinizde cihaz yanıt vermiyorsa brick olmuştur.
Farkli mi flash denedik.
Farkli USB deneyebilir.
32 bit olması da etkileyebilir mi?

Oyla:

Fairplay33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Savas
Cihazım
Redmi 8 pro
Konular
1
sorunu uzun bi arastırmadan sonra çozebildim yardımcı olan forum uyelerine sonsuz teşekkür ederim sorunu şu şekilde çözdüm xda sitesinde

Ben de aynı sorunu yaşadım. Mi Flash Aracını unutun. Açılan romun klasöründeki "flash_all.bat" betiğini çalıştırın ve bitene kadar bekleyin.

1. Mi flash aracının sıkıştırmasını açtığınız klasöre gidin ve "Kaynak/Üçüncü Taraf/Google/Android" alt klasörüne gidin.
2. Tüm içeriği (fastboot.exe dahil) kopyalayın ve rom'u açtığınız (ve komut dosyasının bulunduğu) klasöre yapıştırın.

Oyla: Çözüm

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10

hadi geçmiş olsun
senin adına sevindim.

Oyla:
Üst Alt