Soru Redmi 7a

TeamCoco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi 7A
Konular
8
7 yıllık N9005 cihazımın düşürme sonucu kullanılamaz hale gelmesi üzerine fiyat performans ürünüleri xiaomi ürünlere göz gezdirdim ve mayıs 2019 da tanıtımı yapılan Redmi 7a modelini buldum.

Sosyal medya kullanmıyorum. Whatsapp, Bankacılık işlemleri ve Tarayıcı üzerinde rutin bir kullanım alışkanlığım var. Çok nadir Tumblr, Behance,weheartit gibi uygulamalara göz gezdiriyorum.

Redmi 7a konusunda 32 Gb lık versiyonunu düşünüyorum ancak ram olark 2 GB seçeneği verilmiş. Güncel bir cihaz ve 6 inç altında bir telefon düşündüğüm için bu model üzerinde yoğunlaştım.

Cihaz hakkında artıları ve eksileri olarak farklı düşünceleri olan var ise dinleyebilirim.

TeamCoco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi 7A
Konular
8
Şu zamana kadar hep ikinci el satın alımı yaptım zaten ancak malum olaylarda telefonlarda kullanılan programlar yüzünden sıkıntı yaşayanlar olduğunu gördükten sonra risk almamak adına ikinci el almamaya çalışıyorum.

Redmi Note 6 Pro yu kastediyorsunuz sanırım. 6 inç üzeri olduğu için sıcak bakmıyorum.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.171
Redmi 7a genelde anne baba telefonu diye tabir ettiğimiz modelerden ben o yüzden söyledim yoksa karar sizin tabi ki, alternatif olarak a2 lite da olabilir.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Şu zamana kadar hep ikinci el satın alımı yaptım zaten ancak malum olaylarda telefonlarda kullanılan programlar yüzünden sıkıntı yaşayanlar olduğunu gördükten sonra risk almamak adına ikinci el almamaya çalışıyorum.

Redmi Note 6 Pro yu kastediyorsunuz sanırım. 6 inç üzeri olduğu için sıcak bakmıyorum.

Note 5 pro alın Yes~~ Aynı paraya sıfır almaktansa, temiz 2.el almak daha mantıklı ama takdir sizin tabi

Üst Alt