Yardım Redmi 7a açılmıyor!

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
Sevgilim redmi 7a aldidaha 1 aylık bir cihaz 1 saat once sarjı olmasina ragmen kapandi ve acilmiyor sarjda gormuyor ithalatci garantili aldik telefonu sebebi nedir dusme kirilma yok telefonda hic

Zeta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Sevgilim redmi 7a aldidaha 1 aylık bir cihaz 1 saat once sarjı olmasina ragmen kapandi ve acilmiyor sarjda gormuyor ithalatci garantili aldik telefonu sebebi nedir dusme kirilma yok telefonda hic
Geçmiş olsun. Kronik xiaomi problemi hocam. Forumda yardımcı olacak arkadaşlar vardı ama cihaz hiç tepki vermiyorsa garantiye yollamaktan başka çareniz yok. Ucuz etin yahnisi diyelim.

Oyla:

Ozcan atan

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Telefon sarj
Cihazım
Redmi 7a
Konular
0
Benimki yurtici garantili 3 aylik falan redmi 7a sarji full bitti kapan di acilmiyor napmam gerekiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benimki yurtici garantili 3 aylik falan redmi 7a sarji full bitti kapan di acilmiyor napmam gerekiyor
Acil cevaplarsaniz sevibirim

Son düzenleme:
Oyla:

cilsinan273

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi redmi 7a
Konular
0
(1 aylık) Redmi 7a telefonum bugün aynısı oldu, telefon kapandı ve batarya göstergesi geldi ekrana ve kapandı ondan sonra akşam şarta taktım beyaz şarj göstergesi ışığı 3 saniye yandı gitti, lütfen acill yardım edin 23:49 15/09/2020

Oyla:

getomi6701

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
(1 aylık) Redmi 7a telefonum bugün aynısı oldu, telefon kapandı ve batarya göstergesi geldi ekrana ve kapandı ondan sonra akşam şarta taktım beyaz şarj göstergesi ışığı 3 saniye yandı gitti, lütfen acill yardım edin 23:49 15/09/2020
Pilinin bitmesini bekleyin.

Oyla:
Üst Alt