Haber Redmi 7 Modeli Global Pazarda Satışa Çıktı! (Yakında Ülkemizde!)

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
2/16 kapasiteli Redmi'nin ülkemizde rağbet göreceğini zannetmiyorum...

BahadirHan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
19
"Ukrayna’da 60 adet Mi Store mağazası bulunan firma ilk etapta 2/16GB olan modeli satışa sunacak ve cihazın fiyatı 147 Dolar olacak. Bu arada Redmi 7 modelinin ülkemizde satışa çıkmasını çok fazla beklemeyecek olmamızın müjdesini de verelim. "

Bence Rağbet görmicek bu telefon

yenigelen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert
Cihazım
henüz yok
Konular
1
acaba gelince fiyat ne kadar olur

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23
Evofone ile alakası olsa burda duymazdık. Şöyle bir baktım, başka kaynaklarda da benzer bir şey göremedim. Burda söylendiğine göre, Cepport ithal etmeye karar verdi diye düşünüyorum.

Burdan hareketle, Redmi Note 7'nin hala ortada olmaması demek, Cepport'un bu telefonu getirmeye niyeti olmadığı izlenimi veriyor. Dahası Redmi Note 7 Pro için böyle bir "müjde" gördüğümü hatırlamıyorum.

Dolayısıyla Redmi Note 7 ve Note 7 Pro'yu görürsek ancak başka ithalatçılardan görürüz yakın zamanda.

Beklemekten iyice havası kaçtığında da milletin ağzına emzik misali verirler.

Daha beteri dolar kısmen 5.20 seviyelerinde iken getirmediler, şimdi tırmanışa geçtikten sonra yapılacak ithalatlar yine yükselen kurlardan vatandaşa patlayacak, ama ithalatçılar şimdi Samsung M20'nin fiyatlarına yetişemeyeceği için ya ellerinde patlayacak ya da hiç ithal etmemeyi tercih edecekler.

Ülkemizdeki Xiaomi rezilliği tam gaz devam ediyor.

Bravo.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Evofone ile alakası olsa burda duymazdık. Şöyle bir baktım, başka kaynaklarda da benzer bir şey göremedim. Burda söylendiğine göre, Cepport ithal etmeye karar verdi diye düşünüyorum.

Burdan hareketle, Redmi Note 7'nin hala ortada olmaması demek, Cepport'un bu telefonu getirmeye niyeti olmadığı izlenimi veriyor. Dahası Redmi Note 7 Pro için böyle bir "müjde" gördüğümü hatırlamıyorum.

Dolayısıyla Redmi Note 7 ve Note 7 Pro'yu görürsek ancak başka ithalatçılardan görürüz yakın zamanda.

Beklemekten iyice havası kaçtığında da milletin ağzına emzik misali verirler.

Daha beteri dolar kısmen 5.20 seviyelerinde iken getirmediler, şimdi tırmanışa geçtikten sonra yapılacak ithalatlar yine yükselen kurlardan vatandaşa patlayacak, ama ithalatçılar şimdi Samsung M20'nin fiyatlarına yetişemeyeceği için ya ellerinde patlayacak ya da hiç ithal etmemeyi tercih edecekler.

Ülkemizdeki Xiaomi rezilliği tam gaz devam ediyor.

Bravo.

Şu an Redmi Note 7 için adını saydığınız iki firma da dahil olmak üzere toplam 8 firmanın cihazları test sürecinde... Maalesef ki BTK test sürecini çabuk tamamlayamıyor hocam. Dolayısıyla ithal edilen cihazlar muhtemelen söylediğiniz gibi yüksek kurdan ithal edilecek...

Duyuru - Xiaomi Telefonların İthalat Süreci ve Güvenilirliği

Üst Alt