Soru Redmi 7 Kırılmaz Cam

ismuta

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Merhaba arkadaşlar,

Bayram vesilesi ile anneme Redmi 7 (onclite) hediye aldım. Kırılmaz cam arayışım devam ediyor ama bulamadım. Var mı duyup bildiğiniz?

ankarag3lü

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
elvin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
11
var ama çok pahalı sanırım şu an türkiyede yok

Oyla:

OnurG

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
33
var ama çok pahalı sanırım şu an türkiyede yok
Aliexpressten kırılmaz cam getirmek biraz riskli. Hem geç gelecek hem kırık gelme ihtimali yüksek :)

Oyla:

AvalonYT

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
avalonYT
Cihazım
redmi 7
Konular
1
İstanbul civarında isen Karaköy Eminönü taraflarına bakman gerek

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Pasha2194

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
-
Cihazım
-
Konular
1
Ankara da hiçbir yerde tam olarak uygununu bulamadım. Redmi 7 için diyorum ancak Redmi Note 7 için olanını çıkartıyorlar bana, ikisininde ekran boyutu farklı. İnternette, özellikle Hepsiburada.com da 5D Temperli cam şeklinde olanını gördüm ama 50 lira deyince kalsın dedim, Aliexpress den getirtirim ama kaç güne gelir, gelirmi onuda bilmiyorum takipsiz olacağı için Ptt de daha önce kayıplara karışan çok kargom olmuştu velhasıl 3 ay oldu cihazı alalı kırılmaz cam kullanmıyorum birkaç küçük kılcal çizik (kota, sok çıkar) dışında şükür bir sorunumuz olmadı.

Oyla:

AvalonYT

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
avalonYT
Cihazım
redmi 7
Konular
1
Ankara da hiçbir yerde tam olarak uygununu bulamadım. Redmi 7 için diyorum ancak Redmi Note 7 için olanını çıkartıyorlar bana, ikisininde ekran boyutu farklı. İnternette, özellikle Hepsiburada.com da 5D Temperli cam şeklinde olanını gördüm ama 50 lira deyince kalsın dedim, Aliexpress den getirtirim ama kaç güne gelir, gelirmi onuda bilmiyorum takipsiz olacağı için Ptt de daha önce kayıplara karışan çok kargom olmuştu velhasıl 3 ay oldu cihazı alalı kırılmaz cam kullanmıyorum birkaç küçük kılcal çizik (kota, sok çıkar) dışında şükür bir sorunumuz olmadı.
Redmi 7 cihazıma note 7 camı taktım mecburiyetten yanlardan yarım mm boşluk kaldı çok kötüde gözükmüyor yakın bir zaman da kendi camını takıcam kılıfı buldum aynı yerden camı da temin etmeyi düşünüyorum

Oyla:

Pasha2194

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
-
Cihazım
-
Konular
1
Redmi 7 cihazıma note 7 camı taktım mecburiyetten yanlardan yarım mm boşluk kaldı çok kötüde gözükmüyor yakın bir zaman da kendi camını takıcam kılıfı buldum aynı yerden camı da temin etmeyi düşünüyorum

Forum açısından da bir mahsuru yok ise kırılmaz cam için konuyada link atabilirseniz sevinirim benim aldıklarım tamamiyle ekran boyu olarak cihazın geçiyordu neredeyse.

Oyla:

AvalonYT

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
avalonYT
Cihazım
redmi 7
Konular
1
Forum açısından da bir mahsuru yok ise kırılmaz cam için konuyada link atabilirseniz sevinirim benim aldıklarım tamamiyle ekran boyu olarak cihazın geçiyordu neredeyse.
İnternetten almadım yakınlardaki bir dükkandan satın aldım

Oyla:

Pasha2194

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
-
Cihazım
-
Konular
1
İnternetten almadım yakınlardaki bir dükkandan satın aldım

Anladım hocam, ben dediğim gibi Ankara da adam gibi bir türlü bulamadım internetten de alsam olurmu olmazmı pek bilmiyorum ancak alıpta memnun kalan olursa internetten alma gibi bir duruma yönelebilirim siz inşallah memnun kalırsınız bu cihaz için aksesuar olayı biraz sıkıntı sanırım, Redmi Note 7 için dolu ama bu cihaz nedense bu konularda biraz geride duruyor gibi onuda pek anlayamadım.

Oyla:

t3ntativ3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur Şahin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Bende babama aldim redmi 7. Fakat bulamadim bende. Redmi note 7 kirilmaz cam taktirdim. Cok siritmiyor.

Oyla:
Üst Alt