Yardım Redmi 7 ekran koruyucutavsiyesi

Aksaz76

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi redmi 7
Konular
1
İnternetten yeni aldığım xiaomi redmi 7 için ekran koruyucu tavsiyesi.Muğlada aradım bulamadım.Acaba ekran koruyucu olmadan kullansak sıkıntı olurmu.

Sykoz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
-
Cihazım
-
Konular
2
Edit: Normalde n11 deki bir satıcının linkini eklemiştim buraya kendisi Sürat kargo ile gönderiyorum deyince de iptal ettim ve para iadesi aldım bölgemde dağıtım yapmadığı için, bugün biraz daha araştırdım ve Hepsiburada.com da tam olarak uyanını gördüm.

Cihaz aldığım zaman araştırdığımda sitede böyle bir ürün mevcut değildi markası microsonic kalitesini bilemiyorum ama iptal edilenin üstüne bir miktar daha ekleyip bunu alacağım büyük ihtimalle. Daha önce Linkini eklediğim n11 satıcılarıyla aramda bir bağ olmadığı için sizinde alıp madur kalmanızı istemiyorum en iyisi şimdilik bu gözüküyor en azından Hepsiburada satıyor ve daha güvenli fiyatı tuzlu açıkçası ama başka seçenek zaten yok çok satıcıyla görüştüm ürün görseli istedim ama çoğu ya ahizeyi yada ahizenin yanında bulunan sensörleri kapatıyordu. Redmi 7 diye Redmi Note 7 veya Pro gönderende var neye güvenip alacağız bilmiyorum, bunu sipariş geçtim artık olmazsa 50 liradan olmuş olacağım yapacak birşey yok. Benim çevremde bu ürün için ekran koruyucu satan yok onu geçtim internette de tam anlamıyla mevcut değil oluyor diyenler var ama modeller arasındaki benzerlikler kafa karışıklığı yaratıyor Miui Türkiye markette de yok. Ankarada ikamet ediyorum Sakarya Caddesindeki dükkanlara Balıkçıoğlundaki dükkanlara hep baktım sordum ama bulamadım onlarda da Redmi Note 7 ve Pro için mevcutmuş.

Son düzenleme:
Oyla:

Coen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
SanMartin
Cihazım
Red Mi Note 7
Konular
0
İnternetten yeni aldığım xiaomi redmi 7 için ekran koruyucu tavsiyesi.Muğlada aradım bulamadım.Acaba ekran koruyucu olmadan kullansak sıkıntı olurmu.

Ekran koruma olarak marka vermek gibi olmasın :) samsung a 50 ekran koruyucu neredeyse tam kaplıyor ekranı.
Ben öyle yaptım note 7 ye. Memnunum. Hatta satıcı da bilmiyormuş ben söyleyince birşey daha öğrendim, milleti yok diye geri çeviriyordum dedi. Neredeyse bedava verecekti adam :)
Kamera içinse orijinal kılıfın arasına bişey sıkıştır bir iki milim kadar kameraya denk gelen kısıma. O da işe yarıyor.

Oyla:

TeamCoco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi 7A
Konular
8
Fiyatlar korkunç artmış arkadaşların attığı linklere bakıyorumda 30-40 TL ekran koruyucu. Yazık gerçekten.

Oyla:
Üst Alt