Soru Redmi 7 ekran değişimi

bugragonul94

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
buğra
Cihazım
redmi 7
Konular
1
Merhabalar konular arasında baktım lakin göremedim. Konuya biraz franszı oldugum için sorma gereksinimi duyuyorum. Telefonum yüzüstü düştü ekranı çatladı. Değiştirmek istiyorum. Fakat cıtalı ekran cıtasız diye satılıyor. Hangisi bu telefona uyar bir bilgim yok. Bir de ekran düşürüp kırınca garanti sanırım yardım etmiyor. Herkese simdide teşekkürler.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Çıtalı dediklerinde ekran ve kasa arasındaki plastik parça da yer alıyor. Çıtasızda o plastik kısım yok. Eğer fiyat farkı çoksa ve sizin sadece ekran kırıldıysa, yani çıta kısmı çatlamadıysa çıtasız olanı alabilirsiniz. Ama çok büyük bir fark olmamalı çıtalı ve çıtasız arasında. Sonuçta pahalı bir malzeme değil.

Tabi garantiye yollarsanız onlar ücret dahilinde ekran değişimi yapar. Garanti dışında bir yerde yaparsanız cihazınızı garantiye yollamak zorunda kaldığınızda garanti kapsamında olan bir sorun da olsa ücret isteyebilirler.

Oyla:

Xiomigüzelsin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Xiomi Redmi 7
Konular
9
Garanti ekran için ne kadar fiyat istiyor ?

Oyla:

bugragonul94

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
buğra
Cihazım
redmi 7
Konular
1
Çıtalı dediklerinde ekran ve kasa arasındaki plastik parça da yer alıyor. Çıtasızda o plastik kısım yok. Eğer fiyat farkı çoksa ve sizin sadece ekran kırıldıysa, yani çıta kısmı çatlamadıysa çıtasız olanı alabilirsiniz. Ama çok büyük bir fark olmamalı çıtalı ve çıtasız arasında. Sonuçta pahalı bir malzeme değil.

Tabi garantiye yollarsanız onlar ücret dahilinde ekran değişimi yapar. Garanti dışında bir yerde yaparsanız cihazınızı garantiye yollamak zorunda kaldığınızda garanti kapsamında olan bir sorun da olsa ücret isteyebilirler.
Anladım cok teşekkür ederim. Garanti ile görüştükten sonra buraya tekrar yazacağım. Sağlıklı günler dilerim.

Oyla:
Üst Alt