Sohbet Redmi 6 hk.

Reloax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi 6
Konular
5
Merhaba, Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Redmi 6 4gb ram/64gb rom olan global versiyon aldım. Yanlız bir yer hariç kimse telefonu incelememis herhangi yorum yapmamış. Xiaomi telefonlar bölümünde bile telefonun ismi yok . İyi mi ettim kötü mü ettim bilemedim. Belki birilerinde vardır diyerek buraya konu açmak istedim teşekkürler.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Redmi serisi en alt segment olduğu için, diğer segment telefonlara nazaran forumda kullanıcı sayısı az olduğu için bu sitemine yol açmış olabilir. Buradan telefonun kötü imajı da çıkmasın lütfen.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
Merhaba, Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Redmi 6 4gb ram/64gb rom olan global versiyon aldım. Yanlız bir yer hariç kimse telefonu incelememis herhangi yorum yapmamış. Xiaomi telefonlar bölümünde bile telefonun ismi yok . İyi mi ettim kötü mü ettim bilemedim. Belki birilerinde vardır diyerek buraya konu açmak istedim teşekkürler.
ben note 6 pro kullanıcısıyım gayet de guzel cıhaz fıyatına gore cıhazı ınceleme olarak hardware plus ınceleme yapacaktı daha yayınlamadılar pıl testını yaynladılar gecende baka bılırsın yakında cıhaz ınceleme de gelecektır.

Reloax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi 6
Konular
5
Ilginiz için teşekkür ederim redmi serisinin en alt segment olduğunu dahi bilmiyordum daha öğreneceğim çok şey var tamamen arayüzü için tercih ettim xiaomi yi kullandıkça öğreneceğim bakalım

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Ilginiz için teşekkür ederim redmi serisinin en alt segment olduğunu dahi bilmiyordum daha öğreneceğim çok şey var tamamen arayüzü için tercih ettim xiaomi yi kullandıkça öğreneceğim bakalım
Telefon senin ihtiyacını karşılayorsa, en alt segment olması bana göre avantaj... Çok çok üç yıl sonra çöp olacak. Üst segment de hadi dört yıl sonra çöp olsun... Bunun için 3-4 misli para vermeye değmez... Yes~~

Reloax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi 6
Konular
5
Çok haklısınız batarya kısmı çok problem değil 4gb ram inde çoğu uygulama da kasma donma problemi yasatmayacagini düşündüm fiyatı da uygun görünce aldım geçtim ama sizlerin arasına katıldığım için hoşgörülü davranıp mesajıma hızlı dönüş aldığım için daha çok sevindim aslında bu büyük aile ye katıldığım için mutluyum iyi seneler hepinize

Martinlutersking

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adım
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
37
İyi telefon işinizi görür sisteme ekleceğini dusunuyorum

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Telefonunuz hayırlı olsun. Redmi 6 ve Redmi 6 Pro modellerini kullanan çok fazla arkadaşımız olmadığı için bu modelleri tek başlık altında toplamıştık, bu nedenle gözünüzden kaçmış olabilir. Aşağıdaki bağlantıyı inceleyebilirsiniz.

Redmi 6/Pro

Reloax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi 6
Konular
5