Rehber Redmi 6/6A/Pro - Magisk ile Root

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
magisk_manager_1-jpg.42326
Merhaba arkadaşlar;

işlemler;

1. Cihaza bu konudaki TWRP yükleyin;
Redmi 6 : Recovery - Redmi 6 Twrp 3.3.1-0602 Tek Tuş Yükleme Aracı (Farklı bir twrp için bu anlatım geçerli değildir)
Redmi 6A : Recovery - Redmi 6A - Twrp 3.3.1-0 Tek Tuş Yükleme Aracı (Farklı bir twrp için bu anlatım geçerli değildir)
Redmi 6 Pro : Recovery - Redmi 6 Pro - Twrp 3.3.1-0 Tek Tuş Yükleme Aracı (Farklı bir twrp için bu anlatım geçerli değildir)
2. Magisk dosyasını indirin;
3. Twrp üzerinden Magisk-v20.3.zip'i yükleyin
4. Reboot System'e basın.

parahatc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Redmi 8
Konular
2
Merhaba, sizin sayenizde TWRP yükledim ve TWRP üzerinden magisk 20.3'ü flashledim succesfull yazısı çıktıktan sonra (Wipe dalvik/cache ve reboot system dedim).Telefon yeniden açıldığında magisk uygulamasını görmedim. Magisk 7.5.1 uygulamasını kurduğumda ise magisk yüklü değil uyarısı aldım. Dolaysıyla magisk uninstaller ile TWRP üzerinden flashleyip, yeniden magisk 20.4 sürümünü flashledim, ancak durum değişmedi. Bu sefer magisk 19.1 için aynı islemleri tekrarladım fakat hala "magisk yüklü deği" demekte. Sizce nerede hata yapıyorum? Yardımcı olabilirmisıniz! Not: TWRP üzerinden üzerinden magisk flashlerin hepsi başarılı uyarısı verdi. Telefon bilgileri Redmi 6, miui global 11.0.2 kararlı, android 9.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

parahatc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Redmi 8
Konular
2
Merhaba Trabzonlu kardeş veya ağabey, bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

parahatc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Redmi 8
Konular
2
Root yaptım. TWRP üzerinden magisk flash yapmadan önce miui versiyonuna göre, kendi boot image dosyasını boot yapman gerek ve ardından magisk flash yaptım ve sorun çözüldü. Boot image dosyasını bulamayan veya yapamayan arkadaşlara yardımcı olurum.

Üst Alt