Yardım Redmi 5A Mi account sorunu

Olcay kızılışık

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Olcay kızılı
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
6
Elimde Redmi 5A bulunmakta arkadaşım telefona hard reset atmış kurulum başlangıcında mi şifresi istiyor biz bunları bilmiyoruz telefon ikinci el alınma mi unlock tools ile uğraştım olmadı telefonun usb hata ayıklama ve oem kilidi kapalı ki bu yüzden mi flaşh tools ile telefona stock romda atamıyorum atsamda sorun çözülücek mi hiç bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Maalesef hocam, bildiğim kadarıyla yapacak bir şey yok. Bl kilidi de kapalı diyorsunuz. Bi ihtimal xiaomi'ye başvurup cihazın sizin olduğunu kanitlarsaniz belki bir şeyler olabilir veya forumda baska fikri olan var mı bilemem.

Oyla:

Olcay kızılışık

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Olcay kızılı
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
6
adb ile oem ve usb hata ayıklama açılıyor hocamda ben billmiyorum açsam zaten stock olmasa bile custom rom atıcam
Maalesef hocam, bildiğim kadarıyla yapacak bir şey yok. Bl kilidi de kapalı diyorsunuz. Bi ihtimal xiaomi'ye başvurup cihazın sizin olduğunu kanitlarsaniz belki bir şeyler olabilir veya forumda baska fikri olan var mı bilemem.

Oyla:

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
adb ile oem ve usb hata ayıklama açılıyor hocamda ben billmiyorum açsam zaten stock olmasa bile custom rom atıcam

Oem acabiliyorsaniz twrp kurun, twrp ile herhangi bi aosp roma geçin hocam. Ama muhtemelen mi hesabı olmadığı için oem de açamazsiniz.

Oyla:

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41