Yardım Redmi 5 video ses sorunu

mertgaygusuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert Gaygusu
Cihazım
mi5s 32GB
Konular
2
Herkese iyi günler, Xiaomi redmi 5 cihazında video kaydı yaparken bir sorunla karşılaşıyorum; normal koşullarda video çekerken kamera sesi normal çıkıyor ama arkada bir şarkı çalarsa (özellikle araba içinde) ses aşırı derecede cızırtılı yani robot gibi geliyor. Bu sorunu çözmek için cinema fv4 programını indirip ses kaynağını harici olarak seçtim ama bu sorunu kalıcı olarak nasıl çözebilirim acaba?

-Cihazda android 8.1 Mıuı 10 global stabil yüklü

PyhX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
:)
Cihazım
Redmi Note 4 SD
Konular
46
Cinema FV-4 kullandığınızda sorun çözüldü mü?

Oyla:

mertgaygusuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert Gaygusu
Cihazım
mi5s 32GB
Konular
2
Cinema FV-4 kullandığınızda sorun çözüldü mü?

O programda ses kaynağını harici ses olarak seçtim, cızırtı kayboldu ama WhatsApp ve Instagram gibi kaynaklardan ya da cihaz kamerasında ki sorundan maalesef kurtulamadım.
Aksine ses kaydedicisini test edince cızırtı gibi bir sorunla karşılaşmadım. telefonla konuşurken ahizenin sesi de çok net

Oyla:

PyhX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
:)
Cihazım
Redmi Note 4 SD
Konular
46
O programda ses kaynağını harici ses olarak seçtim, cızırtı kayboldu ama WhatsApp ve Instagram gibi kaynaklardan ya da cihaz kamerasında ki sorundan maalesef kurtulamadım.
Aksine ses kaydedicisini test edince cızırtı gibi bir sorunla karşılaşmadım. telefonla konuşurken ahizenin sesi de çok net
Maalesef çözümü yok. Dediğiniz uygulamalardaki sorun genel olarak tahminimce tüm Miui kullanan cihazlarda mevcut, tavsiyem yeni güncellemeleri beklemeniz veya farklı bir rom denemeniz.

Oyla:
Üst Alt